sobota , 24 august 2019
Home / POLITIKA / ŠOK: Severokórejský vodca Kim Čong-un chce cez VZDOR obsadiť slovenský parlament. Vráti sa SOCIALIZMUS?

ŠOK: Severokórejský vodca Kim Čong-un chce cez VZDOR obsadiť slovenský parlament. Vráti sa SOCIALIZMUS?

Kim Čong-un je už aj na Slovensku! Kandiduje jeho strana do NR SR? Vodíkovej bomby, ktorá bola nedávno vyskúšaná na území KĽDR sa môže dočkať do výzbroje aj Slovensko. Ak zvíťazí „boľševická marxisticko-leninská“ strana VZDOR – strana práce, ktorá na rozdiel od KSS zdá sa byť ozajstnou hrozbou demokracie a slobody.
Presakujú informácie, že v pozadí strany stojí sám Kim Čong-un. Prehnané tvrdenie… Ale čo ak? Minimálne je však pravdou, že členovia tejto strany chodia tajne po rozumy do Prahy na veľvyslanectvo KĽDR. Dokazujú to fotografie jedného z členov strany. Kim Čong-un tak vsadil na novú stranu mladých revolucionárov a chce naozaj cez mladých Vzdorákov obsadiť slovenský parlament?

dokaz kldr kldrvelvyslanectvo1 kldrvelvyslanectvo3

Ďakujeme za tip Národniarovi

tipy do denníka

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Kotleba mal podržať Ficovu vládu za to, že ich nezrušia, odkrýva Kočnerova Threema

Threema odkrýva, že Robert Fico a jeho vláda mohli po vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej – teda v čase masových protestov – počítať s podporu Kotlebovej Ľudovej strany Naše Slovensko.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *