Home / VÝBER Z RÔZNYCH ZDROJOV BEZ CENZÚRY / Klokoč vykričal Kotlebovi: Kde je to vaše národné cítenie?

Klokoč vykričal Kotlebovi: Kde je to vaše národné cítenie?

Ondrej Klokoč – líder národnej koalície Spoločne za Slovensko vyčíta Kotlebovi čo sa deje v jeho župe. Pýta sa, ako je možné pán Kotleba, že aj vo vašej župe sa dejú takéto veci a vy nekričíte do sveta o tejto neprávosti? Kde je to vaše národné cítenie?

V súčasnosti sme svedkami množstva vyjadrení na tému utečeneckých kvót a stanovísk k príjmaniu ilegálnych imigrantov. Premiér Fico sa dušuje, že nepristúpi na kvóty určené Bruselom a svoje stanovisko deklaruje podaním žaloby na EU. Opoziční politici takisto v honbe za hlasmi voličov v blížiacich sa voľbách pritakávajú, že EU musí dôsledne brániť Schengenské hranice a búchajú sa do pŕs ako tomu na Slovensku oni zamedzia.
Drvivá časť Slovákov s týmto názorom súhlasí a je proti prijatiu kvót a ilegálnych imigrantov. Až na malé percento obyvateľstva, ktoré úplne stratilo súdnosť a podporuje tento exodus je jasné, že Slováci vezmú túto predvolebnú hru vážne a podporia takzvaných odporcov ilegálnej imigrácie.
No dajme si otázku. Je to skutočne tak ako to na prvý pohľad vyzerá? Obávam sa, že vás sklamem. Pravda je opäť niekde úplne inde. A dôkazom sú kroky, ktoré sa na Slovensku už dávno začali, ale potichu bez zbytočnej medializácie.
PROJEKT BUK
zdroj: www.projektbuk.sk
Od polovice roku 2014 do polovice roku 2015 na Slovensku prebehla pilotná fáza projektu BUK. Ide o projekt financovaný z Európskeho fondu pre integráciu štátnych príslušníkov tretích krajín a na Slovensku ho riadil ZMOS (Združenie miest a obcí Slovenska). Na stránke proejktu sa môžme dočítať, že ide o vzdelávací projekt pre pracovníkov samospráv ako pracovať s občanmi tretích krajín, ktorý v obci majú povolený pobyt. Na stránke sa uvádza, že ZMOS si je vedomý nedostatkov samosprávy v riešení integračnej politiky štátnych príslušníkov tretích krajín a preto pripravil Projekt BUK, ktorý tento stav má zmeniť. Do pilotného projektu sa zapojil Svidník, Snina, Senec, Prievidza, Michalovce, Dolný Kubín a Banská Bystrica. Je viac ako pravdepodobné, že skúsenosti z pilotných miest sa budú aplikovať aj v ďaľším mestách a obciach.
VÝSLEDKY A PRÍNOSY PROJEKTU (výber)

•miestna územná samospráva bude viac pripravená na nárast a trvalé usadenie štátnych príslušníkov tretích krajín v Slovenských mestách a obciach.
•budú identifikované problémy a bariéry integrácie štátnych príslušníkov tretích krajín na lokálnej úrovni ako verejné podklady pre vytvorenie integračných lokálnych politík pre mestá a obce
•priamo bude zabezpečený a podporený proces senzibilizácie verejnej mienky s cieľom predchádzať konfliktom a podporovať dobré spolužitie medzi domácim obyvateľstvom a príslušníkmi tretích krajín (ilegálni imigranti)
Z uverejnených citácií “nárast a trvalé usadenie štátnych príslušníkov tretích krajín” JASNE vyplýva, že štátna moc sa pripravuje na príchod väčšieho množstva ilegálnych imigrantov z tretích krajín a “proces senzibilizácie obyvateľstva” bude procesom gumovania mozgov multikultúrnymi nezmyslami zameraným PROTI VÁM VŠETKÝM, ktorý nebudete súhlasiť s umiestnením ilegálnych imigrantov vo vašich mestách a obciach!

Vláda a aj opozícia o týchto skutočnostiach vie a zatajuje ich v snahe udržať si preferencie v predvolebnom boji. Tiež sa natíska otázka na pána Kotlebu, ako je možné pán Kotleba, že aj vo vašej župe sa dejú takéto veci a vy nekričíte do sveta o tejto neprávosti? Kde je to vaše národné cítenie?

Preto vážení občania vezmite do rúk vlastnú bezpečnosť a zabráňte klamárom zmeniť Slovensko na krajinu pustošenú ilegálnymi imigrantami a voľte koalíciu SPOLOČNE ZA SLOVENSKO, ktorá zatvorí hranice. Dávam vám verejný prísľub, že tomu spoločne zabránime.

píše Ondrej Klokoč z Koalície Spoločne za Slovensko na svojmo FB profile

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Ako a koľko zarába USA na vojne na UKRAJINE ? ŠOKujúce odhalenia

Deväť mesiacov po invázii na Ukrajinu začína Vladimir Putin lámať Západ. Najvyšší európski predstavitelia sú …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *