pondelok , 25 mája 2020
Home / POLITIKA / Marian Zaboj komentuje kanditátky do parlamentu: Sme rodina – Boris Kollár

Marian Zaboj komentuje kanditátky do parlamentu: Sme rodina – Boris Kollár

Pri hodnotení kandidátky Borisa Kollára sa nevyhnete spätnej reakcii, že komentátor Borisovi jednoducho závidí a je neobjektívny. Nie je to pravda. Psychologicky v hlbokom podvedomí mozgu však komentátor ako každý normálny muž Borisovi naozaj „závidí“. Tuzexové bony, ktoré mali za socializmu len vyvolení a bohatstvo, ktoré majú za kapitalizmu tiež len vyvolení. K tomu Borisova pekná tvár, vypracované telo, nepopierateľný šarm, hárem žien a z toho vyplývajúci pravidelný sex s krásnymi ženami sú dostatočnými dôvodmi, aby závisť prerástla až do nenávisti. Ako dobrý kresťan však svoje zlé ľudské vlastnosti ako závisť a nenávisť eliminujem na minimum a budem k Borisovi a jeho volebnej rodine objektívny.

Takže k veci. Borisova kandidátka je taká šik rodina. Boris si na ňu dal minimálne jednu ženu a aj manipulátor gorilých protestov Pčolinský jednu. Medzi nimi vynikajú ako kandidáti ešte križiak a bojovník proti Pente Krajniak a Oskar Dobrovodský.

Kým Krajniaka osvietil boj proti nespravodlivosti až keď stratil všetky politické funkcie ako dlhoročný funkcionár KDH a potom kamarát Lipšica, Oskar Dobrovodský bojuje dlhodobo a začal už pred vstupom do politiky. Oskar ani po zvolení za poslanca bratislavskej VUCKy za Belousovovej stranu nie je schopný nijako vyriešiť svoj problém a ani nájsť susedský kompromis s Cigánmi a stále sa na nich sťažuje na fejsbuku a lampárni. To, že Oskar Dobrovodský nič nevyrieši ani ako poslanec NR SR je úplne jasné, lebo keby mal schopnosti a systém, tak svoj problém vyrieši už ako poslanec VUC. To je však nepodstatné a podstatné je, že Oskar je známy a ukrivdený. Oskar tak svojim životným robotníckym príbehom dobre kompenzuje dvoch bratislavských intelektuálnych povaľačov neschopných založiť vlastnú stranu normálnym spôsobom, ktorí sa tak v túžbe po moci a majetkoch uchýlili ku kúpe strany s Borisom na čele.

Celý príbeh strany Borisa Kollára a jeho SMER odiny je tak paradoxný, že človek by mu aj uveril, keby to celé nebol taký odrb pár excelánce. Bratislava plná Borisových billboardov, ktoré musíte mať objednané minimálne pol roka dopredu vytvára príbeh vstupu Kollára do politiky na základe požiadaviek občanov krásne neuveriteľný. Uveriteľnejšie by bolo už len, keby Boris povedal, že goriliaci sa dohodli so smerákmi, aby jedna nová strana prierezovo a naprieč politickým spektrom stiahla ostatným po pár percent hlasov. Účel by bol splnený a tých pár miliónov EUR je proste fixný náklad s ktorým v SMERodine proste počítajú. Chlapci v Tipe o tom vedia svoje.

Celé hodnotenie Borisovej kandidátky nemôže vyznievať ani na záver inak, ako Boris a tak, že Borisovi závidím. Napriek mojej snahe byť objektívny. Nedá sa s tým však nič robiť, lebo Borisovi sa jednoducho politicky veriť nedá. Čo sa dá Borisovi veriť je ale to, že ma 9 detí s ôsmymi ženami. Tento model rodiny nie je úplne ideálny ale je potrebné objektívne uznať, že natalite na Slovensku Boris Kollár pomáha. Boris pomáha aj v televízii chudobným a preto v Borisovom vnútri je určite aj niečo dobré. Boris totiž nie je politik.

Keby Boris vyhodil so svojej kandidátky goriliakov a dal sľub, že Mariana Zaboja zamestná ako svojho poslaneckého asistenta, do troch sekúnd budem odporúčam voliť SME rodina – Boris Kollár.

Dovtedy by voliči mali byť opatrní a pozorne sledovať a počúvať Kroky Františka Janečka a aj kroky Borisa Kollára. Obe kapely (umelé rodiny) majú v svojej podstate veľa spoločného.

Marian Zaboj

redaktor

predchádzajúce komentáre:

Marian Zaboj komentuje kanditátky do parlamentu: TIP

Marian Zaboj komentuje kanditátky do parlamentu: Strana moderného Slovenska

Marian Zaboj komentuje kanditátky do parlamentu: OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO-NOVA)

Marian Zaboj komentuje kanditátky do parlamentu: Demokrati Slovenska – Ľudo Kaník

Marian Zaboj komentuje kanditátky do parlamentu: Šanca

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Korona inšpirácie

Čím viac informácií je dostupných o koronavíruse, tak si nie som istý, že má svet …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *