Home / POLITIKA / Marian Zaboj komentuje kanditátky do parlamentu: Strana moderného Slovenska

Marian Zaboj komentuje kanditátky do parlamentu: Strana moderného Slovenska

1. Milan Urbáni MUDr. CSc., MPH 21.8.1944 lekár Banská Bystrica Na plaváreň. Jednotka kandidátky SMS hovorí za všetko. Hodnotenie ďalších kandidátov je zbytočné, lebo jednotka je alfou a omegou celej SMS. Tento bývalý podpredseda Mečiarovho HZDS si nedá a nedá s politikou pokoj.

Bývalý poslanec slovenského parlamentu, ktorý trefnými poznámkami valcoval opozíciu by už vo svojom veku mal aj nárok na zaslúžený odpočinok. Hranie sa s vnúčatami, obdobne ako to robí už veľký Mufty, by predsedovi SMS pristalo viac, ale on nie.

Milan sa jednoducho nevzdáva. Stále verí, že do parlamentu sa dostane a vytrie tým kocúra bývalým kolegom z HZDS, že on to dokázal aj bez Muftyho.

Kým Sergej Kozlík pochopil, že do slovenského parlamentu sa už nikdy nedostane a zrušil Národnú Koalíciu s Urbánim, Belousovovou a do marcových volieb nejde, Milan Urbáni sa rozhodol, že áno. Milan Urbáni tiež vie, že sa do parlamentu nedostane.

Možno ale len tou 17 000 eur prepadnutou kauciou vracia štátu nepriamo, čo si za svojho bačovania zo štátu vzal. To je ten lepší prípad a svedčilo by to o Milanovom charaktere. Horším prípadom by bolo, ak by to Milan tak nevnímal a vôbec ho za minulosť svedomie nehrýzlo a kandiduje len preto, aby sa raz dostal do televíznej predvolebnej debaty. V takomto prípade, by to bolo mimoriadne drahé vystúpenie v TV za 17 000 eur a tiež by to mohlo byť aj prvým príznakom začínajúcej stareckej demencie. Tretia varianta, že SMS zoberie veľa hlasov národne uvedomelých Slovákov iným stranám, je málo reálna, lebo SMS získa len smiešny počet voličských hlasov. Tak či onak, Milanovi Urbánimu želám veľa zdravia a v zmysle upraveného hesla:Neber úplatky, neber úplatky, nebo se z toho zblázníš,“ končím dnešné hodnotenie strany Strana moderného Slovenska. „Milan, nekandiduj už, nekandiduj už, nebo se z toho zblázníš!“

Marian Zaboj

redaktor

predchádzajúci komentár: Marian Zaboj komentuje kanditátky do parlamentu: TIP

tipy do denníka

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Je rozhodnuté! MATOVIČ-HEGERova VLÁDA končí!!! Čo bude ďalej so Slovenskom?

Klinec do MATOVIČ-HEGERovej VLÁDY dáva exMATOVIČOV poslanec. Prídáva sa aj kotlebova kandidátka Vorobelová. Tenista Ján Krošlák, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *