Home / POLITIKA / Špióni a agenti na Kotlebovej kandidátke ? To musíte vidieť

Špióni a agenti na Kotlebovej kandidátke ? To musíte vidieť

Mediálna hviezda bojovníka proti Ficovi a Smeru sa opäť prebudila. Po Jánošovi najprv chvíľu ticho a teraz prááásk. Bulvárne zábery na Fica a jeho sekretárku s poznámkou na vlastnom FB profile – Pozn.: fotky pre bulvár sú k dispozícii v HD kvalite, bez nároku na honorár, aj keď v trochu horšej, ako „príspevok“ zo „Zlatého USB kľúčika“…

katrinec2

Zaujímavé. Veľmi zaujímavé. Kandidát na poslanca na poslednom mieste za Kotlebovu stranu z dedinky Hostie príde do Bratislavy a začne fotiť vo večerných hodinách Fica.

Normálne?

Stále viac a viac sa potvrdzujú skutočnosti uvádzané v našom článku: Agenti v politických stranách. Vodca agentom? 

Všetci uvažujúci čitatelia DENNÍKa POLITIKA premýšľajú. Tak ako nám, aj im už začínajú vyznievať isté skutočnosti viac ako len zaujímavo. Nič totiž nie je len tak. Ani na Slovensku.

Bola by to bomba, keby sa nakoniec ukázalo, že prvý a posledný kandidát kandidátky sú agenti a špióni.

DENNÍK POLITIKA nie je bulvár. Preto dnes ešte nemôžeme úplne verejne vyhlásiť či a ktorý z kandidátov na poslancov Kotlebovej strany je agent a špión. Je potrebné potvrdiť ešte niekoľko skutočností.

Až vtedy to bude BOMBA.

Niekedy sa agenti a špióni odhaľujú sami a dobrovoľne a niekedy sú odhalení.

Ďakujeme čitateľovi Jozefovi za tip k možným agentom a špiónom.

V poslednom období je TIPOv do DENNÍKa POLITIKA viac ako dosť. S blížiacim sa termínom parlamentných volieb očakávame nárast vašich ďalších zaujímavých tipov. Snažíme sa tipy overovať aspoň z dvoch zdrojov a preto niekedy to istý čas trvá. Ak Váš tip nebol zverejnený, znamená to, že nebol potvrdený inou nezávislou osobou. Nič viac a nič menej. Neznamená, že je nepravidvý ale DENNÍK POLITIKA sa snaží mať duplicitné overenie tipu do denníka. Ďakujeme za pochopenie.

Ďakujeme za vaše tipydodennika@dennikpolitika.sk

A zastrašiť sa nedám, napriek poslednému ataku – Hyenistický útok odzadu na nášho redaktora. Vieme, kto je za tým

(bob)

tipy do denníka

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Gymnazisti z Nového Mesta nad Váhom sa namiesto vyučovania h3kovali

Študenti Gymnázia M. R. Štefánika sa včera neučili. Do školy zavítali známi influenceri v rámci preventívneho projektu H3KNISA a na viacerých workshopoch v malých skupinkách debatovali na rôzne témy, o ktoré sa zaujímajú.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *