Home / POLITIKA / Agenti v politických stranách. Vodca agentom?

Agenti v politických stranách. Vodca agentom?

Činnosť Slovenskej informačnej služby je určená zákonom. Na svoju činnosť má SIS vyčlenené finančné prostriedky v zmysle zákona. Bez zákona by nebola SIS a zákony by neboli bez SIS.

Preto SIS vie čo, kedy, ako a prečo.

Vždy. Aj keď si myslíte že len niekedy, SIS vie vždy všetko.

Nie je žiadnym tajomstvom, že SIS je infiltrovaná vo viacerých politických stranách. Teda tajomstvom to nie je pre zainteresovaných. Zainteresovanými sú viacerí predstavitelia politických strán, z ktorých niektoré dokonca kandidujú aj v marcových parlamentných voľbách. Ich úlohou je zachovanie status quo súčasného režimu, ktorý v zmysle Ústavy SR definuje Slovenskú republiku ako zvrchovaný, demokratický a právny štát, neviažúci sa na nijakú ideológiu ani náboženstvo.

Je však verejne známou vecou, že tento právny štát slúži len na udržanie moci bohatých oligarchov a vykorisťovanie pracujúcich más. Na zachovanie status quo režim využíva všetky možné prostriedky a isté skutočnosti sú tak utajené, že o nich vie iba pár jedincov. Napriek tomu, že traja najvýznamnejší muži tohto štátu (prezident, premiér a predseda NR) by mali mať kompletné informácie zo strany SIS, nie je tomu tak. Isté skutočnosti v súvislosti s politickými stranami totiž vznikli za režimu Vladimíra Mečiara a nasledovníci v SIS v tom pokračovali. Správne zasiate semeno totiž pri dobrej starostlivosti vždy prinesie úrodu.

Úroda pre SIS sú peniaze z rozpočtu SR v zmysle zákona a úroda pre súčasný systém a bohatých oligarchov je čo najdlhšie zachovanie statu quo režimu. To je cieľ a prapodstata veci.

Kto v skutočnosti je agentom v tej či onej strane?

strany

Skúste tipovať.

Orientovať sa vo veciach tajných služieb nie je jednoduché. Tí, ktorí sa v tom vyznajú mlčia a ostatní tiež. Niekedy ale viac napovie jednoduchý obrázok. Ako napríklad tento:

sis budget

9 %.

Premýšľajte.

9 % na zahraničné hospodárske vzťahy. Veľa? Ani nie.

9 % na colné, daňové a finančné podvody a ohrozenie finančného systému. Veľa? Ani nie.

9 % na extrémizmus. Veľa? Dosť.

9 % rozpočtu, zdrojov a kapacít slovenskej tajnej služby na extrémizmus?

Extrémizmus, ktorý extrémizmom ani nie je, len ho média a ostatní nazývajú extrémizmom.

Ktorá strana je hlavným predstaviteľom extrémizmu na Slovensku?

Extrémizmu úplne neškodného.

Extrémizmu, ktorý nijako neohrozuje súčasný status quo a bohatých oligarchov?

Tajná služba potrebuje extrémizmus, extrémistov, extrémistickú stranu. Alokuje to 9 % pre jej rozpočet. Ideálny stav je, keď je ten extrémizmus úplne neškodný.

Neškodný pre súčasný status quo a bohatých oligarchov.

Najlepšie krytie pre vec je mať za agenta extrémistu.

Vodca a agent?

Pod lampou je predsa najväčšia tma…

(bob)

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Na priechode pred obchodným domom v Bratislave zrazilo auto 14-ročné dievča, okolnosti nehody vyšetruje polícia

Dychová skúška na alkohol skončila u vodiča Škody Fabie s negatívnym výsledkom.

2 komentáre

  1. Za neškodnú extremistickú stranu na Slovensku je považovaná tá Kotlebová. Tiež Lipšic má stranu Nova a je považovaný za agenta SIS, občania to zistili pri protestoch Gorila, keď dal na nich strieľať gumovými projektilmi.

  2. Marian Kotleba je dobry clovek, miluje Slovensko a hlavne prvu Slovensku republiku. Je to veriaci clovek a s extremizmom nema nic spolocne co samozrejme vladna moc a zida, ktori ju riadia velmi dobre vedia. Je vsak pre nich vyhodne urobit z neskodneho Kotlebu extremistu. Horsie by bolo keby to niekto myslel skutocne vazne a mozno by aj predstavoval politicky extrem – s tym by si vladna moc nevedela dat rady.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *