Home / POLITIKA / Hyenistický útok odzadu na nášho redaktora. Vieme, kto je za tým

Hyenistický útok odzadu na nášho redaktora. Vieme, kto je za tým

Zbabelci útočia odzadu. Ilustračné foto odzadu je len ilustračné. Nemusíte útočníkovi vidieť priamo do tváre. Nakoniec ho spoznáte. Prezradí sa sám, lebo robí chyby. Bolo len otázkou času, kedy niekto nielen verbálne ale aj fyzicky zaútočí na nášho redaktora. Stalo sa. Dnes na obed v Bratislave, neznámy muž odzadu napadol nášho redaktora – politického analytika píšuceho pod skratkou bob.

Už dlhšie obdobie naši redaktori dostávajú rôzne vyhrážky. Do redakcie sme dostali tiež niekoľko veľmi tvrdých vyhrážok, ktoré sa vystupňovali po uverejnení článku: Agenti v politických stranách. Vodca agentom?

Útok na nášho redaktora nás tak utvrdzuje, že robíme dobrú robotu. Odhaľujeme v našich článkoch a príspevkoch našich redaktorov pravdu. To, že „neznámy“ útočník napadol nášho redaktora a vedel o koho ide, a to napriek tomu, že v článku bola zverejnená len skratka autora, potvrdzuje, že tajná služba a systém sa chránia.

Rovnako ako za Mečiara, systém a tajná služba chránia seba a svojich agentov. Systém chráni svojho agenta, ktorý vystupuje ako naj extrémista na Slovensku. Odhalili sme pravdu a zbytočná poznámka útočníka na nášho redaktora v znení: „Tvoj skurvený foter bol agent, aby si vedel, čo máš písať nabudúce,“ alebo tak nejako nás len utvrdila, že náš redaktor šliapol presne do osieho hniezda. Do osieho hniezda kvázi extrémizmu. Extrémizmu, kde pod lampou je najväčšia tma a vodca je skutočným agentom systému.

My však vytrváme. Už vieme, kto stojí za útokom. Tajná služba, vodca agent a jeho pobočníci by mali pochopiť jednu vec.

DENNÍK POLITIKA teoreticky môže aj zaniknúť. Všetkých našich redaktorov ale ani nezbijete, ani nezabijete, ani nezastrašíte. Naši redaktori totiž pracujú aj v iných médiách. Vo vašej reči by som napísala: „Sme infiltrovaní v hlavných médiách“.

DENNÍK POLITIKA je hlasom slobody našich redaktorov, ktorej sa im teraz nedostáva na ich hlavných pôsobiskách. Je nástrojom našich redaktorov. Ak prekročíte hranicu, vtedy do hlavných správ pôjde všetko. Urobí to niektorí z našich redaktorov. V ten deň sa ľud dozvie v hlavných správach čistú pravdu. Pravdu o vašom spolčení, spolkoch, extrémizme, vodcovi agentovi a iné.

Viera Špaková

poverená vedením redakcie

DENNÍKa POLITIKA

tipy do denníka

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

KDH poslalo list predsedníčke Ursule von der Leyen, Slovensko by nemalo byť finančne postihované za zrušenie špeciálnej prokuratúry

Hnutie zdôrazňuje, že zmena v trestnom práve je vnútornou záležitosťou Slovenskej republiky ako členského štátu EÚ.

Jeden komentár

  1. Šliapli ste mu na pazúry, znervoznel a je nebezpečný.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *