Home / POLITIKA / AKTUALIZUJEME: Kollár do politiky s Gorilami. Dobrá voľba alebo chybný krok?

AKTUALIZUJEME: Kollár do politiky s Gorilami. Dobrá voľba alebo chybný krok?

Potvrdené!!! Kollár sa spojil s Gorilami. Už zajtra na tlačovke Boris Kollár oznámi s kým ide do parlamentných volieb 2016. DENNÍK POLITIKA opäť ako prvý denník prináša to, čo sa verejnosť dozvie až zajtra 🙂 Ako sme našich čitateľov informovali včera ako prvý v článku

HORÚCA SPRÁVA: Boris Kollár ide do volieb 2016. Bude to CESTA alebo Náš kraj?

tak sprvoti to „vyzeralo“, že Kollár má dve možnosti, čo urobí so svojou hviezdnou fejsbukovo-politickou kariérou. Zvolí si stranu CESTA advokáta Gurtlera alebo stranu Náš kraj podnikateľa Mňahončáka? Dnes je jasné, že Kollár si zvolil druhú možnosť. Spojenie s gurtlerovov stranou CESTA (predtým 7 STATOČNÝCH) nami oslovení viacerí politológovia považovali za lepšie voľbu. Ale… Kollár asi usúdil, že neonacista Magát, ktorého Gurtler „vytiahol z klobúka“ na kandidátku, je pre Borisa ako bezúhonného podnikateľa príliš veľké riziko.

Rozhodnutie Kollára spojiť sa s „gorilami“, ktoré prevzali stranu Náš kraj humenského podnikateľa Mňahončáka je však šliapnutie úplne vedľa. Tak to komentovali aj viacerí politici, keď sa dozvedeli od nás, kam smeruje Boris Kollár. Nemenovaný poslenec NR SR, ktorý sa osobne pozná s kollárovými novými partajníkmi, keď sa dopočul mená Pčolinský a Krajniak si do telefóu nahlas povzdychol: „Óóóch bože…. (dlhé ticho)…., to vážne? S tými dvoma?…“

„Noví vlastníci“ strany Náš kraj sa stali Peter Pčolinský a Milan Krajniak. Obaja stoja aj za webom Konzervatívny výber a včera tiež ako „prvi“ priniesli informáciu, že Kollár ide do politiky.

Pozrime sa teda, kto sú títo páni? Oboch by sme mohli nazvať „gorilami“. Obaja tiež blízko spolupracovali s Danielom Lipšicom. Obaja spolupracovali s Gorilami a teraz sa proti gorilám angažujú. Z dôverychodných zdrojov má redakcie informácie, že Peter Pčolinský ako tribún protestných akcíí proti Gorile viac tieto protesty rozkladal, monitoroval a usmerňoval správnym smerom.

Milan Krajniak zažil svoje hviezdne chvíle za KDH a Daniela Lipšica. Bol priamo vo vnútri systému demokracie a dokiaľ z neho vedel cucať, tak držal hubu a krok.

Potom zrazu, znenazdajky, osvietila ho spásonosná myšlienka, že ON je tým posledným križiakom, ktorý zachráni Slovensko. Začal brojiť proti Pente a iným gorilám. Kým v časoch svojej najväčšej slávy Krajniak s gorilami pracovne aj poraňajkoval, aj poobedoval, aj povečeral, tak dnes o gorilách napísal knihu “ BANDA ZLODEJOV“. 

S týmito ľudmi sa teda spája Boris Kollár a ide zmeniť Slovensko. Posledný križiak nebol schopný vyzbierať 10 000 podpisov na vlastnú stranu Hnutie 300 a tak „kúpil“ s Pčolinským Náš kraj.

Zajtra sa k ním pripojí aj Kollár. Na Slovensku sa dá kúpiť všetko.

Ale Boris vždyť víš, štěstí je krásná věc, štěstí je krásná a přepychová věc. Ale prachy si za něj nekoupíš. Trebalo Ti to Boris? Tvoj kámoš. Vždyť víš kerý 🙂

autor: mv

Aktualizované o 9.46 o TOP TIP odporúčanie FB fanúšika. Boris na FB fanúšikov dá 🙂

kollarov fb fanusik

 

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Via Pribina spúšťa súťaž INOVÁTOR1

Pri príležitosti Dňa životného prostredia VINCI vyhlasuje Via Pribina súťaž o kreatívne riešenia pre udržateľnejšiu cestnú mobilitu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *