sobota , 8 mája 2021
Home / POLITIKA / Hlina zaútočil na Kollára. Ktorý alfasamec zvíťazí?

Hlina zaútočil na Kollára. Ktorý alfasamec zvíťazí?

Slovná prestrelka. Hlina nazval Kollára inseminátorom, ten mu to vracia. Ešte ani neoznámil, aké má konkrétne ciele po vstupe do slovenskej politiky a už sa dostal do slovnej prestrelky so slovenskými poslancami. Na vstup Borisa Kollára reagovali nielen rôzne internetové stránky či bežní ľudia, ale aj politici. Najmä poslanec KDH Alojz Hlina, ktorého na sociálnej sieti prekvapilo, ako Kollárovo oznámenie zaujalo slovenskú verejnosť. „Ak sa správa o tom, že sa nejaký inseminátor rozhodol kandidovať stane správou dňa, to len vypovedá o tom, v akom zúfalom stave sa naša spoločnosť nachádza…,“ napísal Hlina ešte v pondelok Facebooku a komentovali to ja dnešné Hospodárske noviny.

V tomto kontexte je potom úplne v pohode, ak DENNÍK POLITIKA sem tam prinesie niečo bulvárne 🙂 Ak bulvárne vecičky vedia prinášať HN, prečo nie aj DP ? 🙂

Poďme teda k veci, aby čitatelia DENNÍKa POLITIKA rozhodli, ktorí z týchto dvoch alfasamcov zvíťazí?

Kto je Hlina? Podporovateľ Mečiara a lúzer lúzrov, ktorého dostal do parlamentu poloblázon Matovič. Po hádke na Tour de Roma opúšťa OľaNo a vstupuje k farizejom v KDH. 

Kto je Kollár? Jeden z mála Slovákov, ktorý zachraňuje populáciu Slovákov plodením necigánskych detí. Úspešný podnikateľ a neúspešný politik, ktorý sa spojil s Gorilami.

Kto z nich bude úspešnejší a dostane sa do Národnej rady v roku 2016 ? TIP ujme 🙂

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Mesto Trnava zrušilo pre pandémiu tradičný kvetinový trh, ľuďom však prináša alternatívu

Radnica bola prinútená prispôsobiť sa aktuálnym protipandemickým opatreniam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *