Home / SLOVENSKO / Rodinná hádka vyústila do útoku nožom, žena skončila vo väzbe

Rodinná hádka vyústila do útoku nožom, žena skončila vo väzbe

15.12.2023 (SITA.sk) – Trenčiansky policajný vyšetrovateľ obvinil zo zločinu ublíženia na zdraví v štádiu pokusu 27-ročnú ženu z Dubnice nad Váhom. Ako informovala trenčianska krajská policajná hovorkyňa Katarína Kuzmová, obvinená žena sa pod vplyvom alkoholu pokúsila bodnúť kuchynským nožom svojho manžela.

Útoku predchádzala vzájomná hádka, žena útočila na hlavu a krk svojho manžela. „Vzhľadom na stav opitosti páchateľky a aktívne bránenie sa poškodeného mu boli spôsobené len povrchové rezné zranenia na ľavom ramene a v zadnej časti hlavy,“ uviedla Kuzmová.

Policajti ženu obmedzili na osobnej slobode a umiestnili v cele policajného zaistenia. Bola s ňou vykonaná dychová skúška, ktorá skončila s výsledkom 2,56 promile alkoholu. Policajný vyšetrovateľ popri spracovaní obvinenia podal prokurátorovi aj podnet na väzobné trestné stíhanie obvinenej ženy. „V prípade dokázania viny hrozí obvinenej za tento skutok trest odňatia slobody na 4 až 10 rokov,“ dodala Kuzmová.

Viac k témam: Krimi, trenčianska polícia, Útok nožom
Zdroj: SITA.sk – Rodinná hádka vyústila do útoku nožom, žena skončila vo väzbe © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Matovič musí zmazať statusy a videá o Haščákovi, prikázal mu to krajský súd

Okresný súd vo svojom rozhodnutí z leta minulého roku konštatoval, že videá a príspevky Matoviča obsahujú prejavy o Haščákovi, ktoré nie je možné spoločensky tolerovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *