Home / SLOVENSKO / Fico: Nová vláda pokojne a bez mediálneho dohadovania dohodla definitívnu verziu programového vyhlásenia vlády

Fico: Nová vláda pokojne a bez mediálneho dohadovania dohodla definitívnu verziu programového vyhlásenia vlády

12.11.2023 (SITA.sk) – Nová vláda pokojne a bez mediálneho dohadovania dohodla definitívnu verziu programového vyhlásenia vlády, ohlásil vo videu na sociálnej sieti premiér Robert Fico (predseda strany Smer-SD). Ocenil konštruktívny prístup koaličných partnerov a dodal, že prvá koaličná rada sa konala v piatok (10. novembra).

Oznámil, že vládny kabinet má v pláne schváliť svoj program v pondelok (13. novembra) dopoludnia. Následne ho doručia do Národnej rady (NR) SR, ktorá o ňom bude rokovať. Premiér uviedol i to, že programové vyhlásenie vlády nesie názov „Lepšie, pokojnejšie a bezpečnejšie žiť na Slovensku“.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Ficova vláda 2023 – 2027 (koalícia Smer-SD Hlas-SD SNS), Koaličná rada, Predseda strany Smer-SD, Premiér Slovenskej republiky, Programové vyhlásenie vlády
Zdroj: SITA.sk – Fico: Nová vláda pokojne a bez mediálneho dohadovania dohodla definitívnu verziu programového vyhlásenia vlády © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Vláda vytvorí pracovnú skupinu, ktorej cieľom bude zlepšenie bezpečnostnej situácie na Slovensku

Pracovná skupina bude navrhovať odporúčania na riešenie preventívnych opatrení.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *