Home / SLOVENSKO / Počas relácie O 5 minút 12 stiahli Dankovi a Šimečkovi zvuk v mikrofónoch, diskusia prerástla do osobných útokov (video)

Počas relácie O 5 minút 12 stiahli Dankovi a Šimečkovi zvuk v mikrofónoch, diskusia prerástla do osobných útokov (video)

12.11.2023 (SITA.sk) – Počas relácie O 5 minút 12 stiahli predsedovi Slovenskej národnej strany (SNS) Andrejovi Dankovi a predsedovi hnutia Progresívne Slovensko (PS) Michalovi Šimečkovi zvuk v mikrofónoch.

Viac o téme: Ficova vláda (koalícia Smer-SD, Hlas-SD a SNS)

Diskusia sa vyostrila a prerástla aj do osobných útokov. Šéf národniarov útočil na otca svojho politického oponenta Šimečku, rovnako kritizoval i Denník N a novinárov niektorých médií. Šimečka mu to oplatil otázkou, či jeho (Dankov) otec nebol „mečiarovský privatizér“.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Ficova vláda 2023 – 2027 (koalícia Smer-SD Hlas-SD SNS), O 5 minút 12, Predseda hnutia Progresívne Slovensko, Predseda Slovenskej národnej strany (SNS)
Zdroj: SITA.sk – Počas relácie O 5 minút 12 stiahli Dankovi a Šimečkovi zvuk v mikrofónoch, diskusia prerástla do osobných útokov (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Poslanci prerokujú zmeny v zákone o mediálnych službách v skrátenom legislatívnom konaní

Návrh predložený Ministerstvom kultúry SR je implementáciou viacerých nariadení Európskej únie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *