Home / SVET / Deň, ktorý zvyčajne obľubujú tisícky ľudí, sa zmenil na tragédiu. Nehodu lietadla neprežili dvaja ľudia (video)

Deň, ktorý zvyčajne obľubujú tisícky ľudí, sa zmenil na tragédiu. Nehodu lietadla neprežili dvaja ľudia (video)

11.9.2023 (SITA.sk) – Dvaja ľudia zomreli a traja boli vážne zranení pri nedeľňajšej havárii malého vrtuľového lietadla na leteckej šou vo Fejérskej župe v strednom Maďarsku. Informovala o tom miestna polícia. Príčina smrteľnej nehody nebola hneď známa. O život prišiel 67-ročný pilot a 37-ročný pasažier. Traja ľudia, ktorí boli v aute neďaleko miesta dopadu lietadla, utrpeli vážne popáleniny a hospitalizovali ich, uviedla polícia.

Starosta neďalekého mesta Székesfehérvár András Cser-Palkovics po nehode na Facebooku napísal, že deň, ktorý zvyčajne obľubujú tisícky ľudí, sa „zmenil na tragédiu“. „To, čo sa dnes stalo, je bolesťou, ktorú je ťažké vyjadriť slovami, pre našu samosprávu, celé naše mesto a pre mňa osobne,“ dodal.

#BREAKING #Hungary A plane crashed during an air show in Hungary, killing two and injuring four. pic.twitter.com/GwZ3ffJoWF
— The National Independent (@NationalIndNews) September 10, 2023

Viac k témam: Nehoda lietadla, Obete, Zahraničie
Zdroj: SITA.sk – Deň, ktorý zvyčajne obľubujú tisícky ľudí, sa zmenil na tragédiu. Nehodu lietadla neprežili dvaja ľudia (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Vyšetrovanie odhalilo pôvod rakety, na územie Poľska minulý rok dopadla zablúdená ukrajinská strela

Raketa spôsobila smrť dvoch ľudí v poľskej obci Przewodów.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *