Home / SLOVENSKO / Skupina tínedžeriek zbila a dokopala 57-ročného muža, obrali ho aj o potraviny

Skupina tínedžeriek zbila a dokopala 57-ročného muža, obrali ho aj o potraviny

10.3.2023 (SITA.sk) – Päť dievčat vo veku od 13 do 15 rokov napadlo v Huncovciach v okrese Kežmarok 57-ročného muža, pričom ho zbili, kopali doňho a okradli ho.

Ako v piatok informovala prešovská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, stalo sa tak ešte v stredu 8. marca podvečer na tamojšom železničnom nástupišti. Dievčatá pribehli k mužovi a začali na neho kričať, aby im dal peniaze. Ten im odvetil, že žiadne nemá. Následne ho však strhli na zem, kde ho bili a kopali do celého tela.

Z bundy mu vzali puzdro, v ktorom mal osobné doklady, z nohavíc zase mobilný telefón a z vaku potraviny. Potom ušli preč. Napadnutý muž pri útoku utrpel viacero povrchových poranení a odrenín.

Okresný vyšetrovateľ v Kežmarku už vzniesol obvinenie štyrom dievčatám z Huncoviec vo veku 14 a 15 rokov, 13-ročná slečna nie je trestnoprávne zodpovedná. Obvinené osoby sú stíhané na slobode.

Viac k témam: Krádež, Napadnutie, Ublíženie na zdraví
Zdroj: SITA.sk – Skupina tínedžeriek zbila a dokopala 57-ročného muža, obrali ho aj o potraviny © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Hlavnú ulicu v Košiciach roztancovala štvorylka, zapojilo sa viac než dvetisícštyristo ľudí (video)

Štvorylka sa tancuje vo viac než 50 mestách v Európe a samotný projekt začal v roku 2002. Košice sa pred niekoľkými rokmi stali lídrom.

Jeden komentár

  1. adamkratochvil

    silne pochybujem, ze islo o biele dievcata…casovana bomba na Slovensku bliká…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *