Home / SLOVENSKO / Muž žiadal dávku v hmotnej núdzi, pracovníčkam úradu sa vyhrážal a stanovil aj termín, kedy zomrú

Muž žiadal dávku v hmotnej núdzi, pracovníčkam úradu sa vyhrážal a stanovil aj termín, kedy zomrú

23.2.2023 (SITA.sk) – Zo zločinu vydierania obvinila polícia 36-ročného muža z Prešova. Ako informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová, muž v stredu 22. februára na úrade od zamestnankýň požadoval vyplatenie dávky v hmotnej núdzi, pričom sa ženám vyhrážal, že ak mu peniaze nedajú a jeho mama zomrie, tak zomrú aj ženy. „Stanovil aj termín, do ktorého mu majú byť peniaze vyplatené, inak ženy zomrú,“ uviedla Ligdayová.

Muž podľa polície vyhrážky neustále opakoval, bol agresívny, kopal do stoličiek a dverí. „Prešovčana policajti zadržali a umiestnili do cely policajného zaistenia. Vyšetrovateľ spracuje podnet na podanie návrhu na väzobné stíhanie obvineného,“ dodala policajná hovorkyňa.

Viac k témam: Dávky v hmotnej núdzi, Krimi, Vyhrážanie zabitím
Zdroj: SITA.sk – Muž žiadal dávku v hmotnej núdzi, pracovníčkam úradu sa vyhrážal a stanovil aj termín, kedy zomrú © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Podvodníci opäť úradujú, cielia na seniorov. Na čo si treba dať pozor?

Podvodníci kontaktujú svoje obete telefonicky, pričom sa vydávajú za falošných policajtov a pod vymyslenou legendou o páchateľoch trestnej činnosti, ktorí vás sledujú a chcú vás pripraviť o úspory, ponúkajú pomoc s riešením tejto situácie.

Jeden komentár

  1. panu Bohu prisaham keby som nemal psika, macku a kocura a je mojou ludskou povinnostou sa o nich starat kedze som si ich zobral pred rokmi k sebe by sa mi v tomto hnusnom svete ani nechcelo žiť…esteze som prezil ako radovy obcan 42 rokov v inom lepsom svete…v tomto svete nenachadzam nic co by stalo za reč…chamtivost, zlodejina, podvody, klamstva, nasilie, lahostajnost, mantra su peniaze toto nikdy neboli hodnoty s ktorymi by som sa naucil zit…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *