Home / SLOVENSKO / Krajniak počíta s tým, že z vlády odídu aj zvyšní nominanti SaS, Sme rodina potom predloží svoje požiadavky

Krajniak počíta s tým, že z vlády odídu aj zvyšní nominanti SaS, Sme rodina potom predloží svoje požiadavky

4.9.2022 (Webnoviny.sk) – Minister práce, sociálnych vecí a rodiny Milan Krajniak (Sme rodina) počíta s odchodom zvyšných nominantov SaS z vlády. Povedal to v nedeľu v diskusnej relácii O 5 minút 12 RTVS s tým, že od SaS už neočakáva krok späť.

Ako ďalej Krajniak uviedol, hnutie Sme rodina sa následne chystá zvyšným koaličným partnerom predstaviť svoje požiadavky, ktorými podmieňuje ďalšie fungovanie koalície.

„Zastropovanie cien energii – plynu, tepla a elektriny. Po druhé – exekučná amnestia. Po tretie – rodičovský bonus. Po štvrté – zdanenie monopolov a tých regulovaných subjektov, ktoré zarábajú na tejto kríze,“ zdôraznil minister.

Pri najbližšej schôdzi parlamentu by sa podľa neho mali odložiť všetky politické konflikty. „Tam sa sporme o to, aké má opozícia alebo my návrhy, ako pomôcť ľuďom,“ dodal Krajniak.

Viac k témam: Koaličná kríza
Zdroj: Webnoviny.sk – Krajniak počíta s tým, že z vlády odídu aj zvyšní nominanti SaS, Sme rodina potom predloží svoje požiadavky © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Kandidát na predsedu BSK Ján Mažgút vytkol Jurajovi Drobovi nedostatky vo verejnej doprave

V dnešnej predvolebnej diskusii to uviedol na margo svojho protikandidáta, súčasného predsedu BSK Juraja Drobu.

Jeden komentár

  1. omnoho vhodnejsie by bolo cely ten nepodareny ansámbl rozohnat

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.