streda , 19 mája 2021
Home / ZAUJÍMAVOSTI / SEX NA FARME ZAUJÍMA VIAC AKO SEX DOMA

SEX NA FARME ZAUJÍMA VIAC AKO SEX DOMA

Podľa exkluzívneho telefonického prieskumu, ktorý pre DENNÍK POLITIKA vykonala agentúra Rýchly prieskum trhu, tak až 69 % dopytovaných respondentov uviedlo, že SEX na FARME v televízii JOJ ich zaujíma viac ako SEX doma. Iba 22% dopytovaných uviedlo, že uprednostnia skutočný SEX doma, ako pozeranie FARMY. 9 % respondentov odmietlo na otázku odpovedať. Posledný vývoj SEXU na farme pre čitateľov DENNÍKA POLITIKA, ktorí FARMU nesledujú  😯 je takýto  😆 :

Medzi Petrom a Henrietou sa vytvára vzťah, ktorý už podľa informácii v Česku žijúcej Kateřiny spečatili aj milovaním. Napriek tomu, že sa tvária, že medzi nimi nič nebolo, ohrdnutej sokyni zjavne nič neujde. „Bolo mi chladno, tak som si šla pre bundu. Nečakali, že sa vrátim hneď, pretože som mala bundu na vešiaku pri dverách. On prišiel k nej, držal ju za prsia, ona držala jeho, objímali sa a bozkávali sa. Normálne francuzáky. Voči mne to nie je fér. Keby tu s ním bola sama, tak je mi to jedno… Aj v tej krčme, kde sa ich režisér pýtal ohľadom sexu, on sa preriekol. Povedal, že obaja sexujú. Ja som sa zarazila a spýtala som sa, ako to myslel. Povedal, že to myslel na seba. Ale povedal, že „my“ a pozeral sa na ňu. Oni si myslia, že ja mám na hlave maslo a na čele napísané p**a, že nerozumiem?,“ povedala pre štáb TV JOJ žiarlivá blondína Kateřina.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Nevinné stretnutie v hoteli bez SEXU

Predseda parlamentu Boris Kollár sa včera stretol so spolumajiteľom finančnej skupiny Penta Jaroslavom Haščákom.  Schôdzka …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *