štvrtok , 27 jún 2019
Home / KULTÚRA / Film a TV / Wrestler John Cena sa predstaví v deviatom filme zo série Rýchlo a zbesilo

Wrestler John Cena sa predstaví v deviatom filme zo série Rýchlo a zbesilo

BRATISLAVA 9. júna (WebNoviny.sk) – Vo filme Fast & Furious 9 sa predstaví aj americký wrestler, herec a rapper John Cena.

Štyridsaťdvaročný rodák z West Newbury v Massachusetts to potvrdil prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter s tým, že je to pre neho „neuveriteľná česť“.

V ďalšom filme zo série Rýchlo a zbesilo sa predstavia aj Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster či Tyrese Gibson. Snímku plánujú uviesť do amerických kín v máji 2020.

John Felix Anthony Cena Jr.*

*už má za sebou úlohy vo filmoch Vojak (2006), 12 kôl (2009), Vykoľajená (2015), Ocko je doma (2015), Ocko je doma 2 (2017) alebo Blokoti (2018). V roku 2005 vydal svoj debutový album You Can’t See Me, na ktorom spolupracoval aj jeho bratranec Tha Trademarc.

Viac k témam: Fast & Furious 9, Rýchlo a zbesilo 9
Zdroj: Webnoviny.sk – Wrestler John Cena sa predstaví v deviatom filme zo série Rýchlo a zbesilo © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Netflix uviedol seriál Jinn, pobúril ním jordánsku vládu aj armádu, ktorá ho chce vymazať

Podľa jordánskych politikov treba zo seriálu vystrihnúť "chúlostivé scény". Útvar boja proti kyberzločinu jordánskej armády sa snaží seriál rovno vymazať z internetu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *