štvrtok , 19 september 2019
Home / KULTÚRA / Film a TV / Wrestler John Cena sa predstaví v deviatom filme zo série Rýchlo a zbesilo

Wrestler John Cena sa predstaví v deviatom filme zo série Rýchlo a zbesilo

BRATISLAVA 9. júna (WebNoviny.sk) – Vo filme Fast & Furious 9 sa predstaví aj americký wrestler, herec a rapper John Cena.

Štyridsaťdvaročný rodák z West Newbury v Massachusetts to potvrdil prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter s tým, že je to pre neho „neuveriteľná česť“.

V ďalšom filme zo série Rýchlo a zbesilo sa predstavia aj Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster či Tyrese Gibson. Snímku plánujú uviesť do amerických kín v máji 2020.

John Felix Anthony Cena Jr.*

*už má za sebou úlohy vo filmoch Vojak (2006), 12 kôl (2009), Vykoľajená (2015), Ocko je doma (2015), Ocko je doma 2 (2017) alebo Blokoti (2018). V roku 2005 vydal svoj debutový album You Can’t See Me, na ktorom spolupracoval aj jeho bratranec Tha Trademarc.

Viac k témam: Fast & Furious 9, Rýchlo a zbesilo 9
Zdroj: Webnoviny.sk – Wrestler John Cena sa predstaví v deviatom filme zo série Rýchlo a zbesilo © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Viete, kde na Slovensku ľudia najviac riskujú životy pri selfie? Budete prekvapený, kto je ďalší?

Nový slovenský film Kto je ďalší? otvára aj kontroverznú tému fotografií na smrteľne nebezpečných miestach. Najviac extrémnych selfie na Slovensku má Tomášovský výhľad, na Instagrame vyše 7000! Koľko lajkov stojí ľudský život?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *