piatok , 19 júl 2019
Home / SLOVENSKO / Foto: Policajta v reflexnej veste zachytil ukrajinský šofér kamiónu, keď išiel pomôcť inému vodičovi

Foto: Policajta v reflexnej veste zachytil ukrajinský šofér kamiónu, keď išiel pomôcť inému vodičovi

BRATISLAVA 11. január (WebNoviny.sk) – Kamión zachytil policajta, ktorý išiel pomôcť inému kamionistovi. Nehoda sa stala dnes ráno v Ľubochni, časť Korbelka v okrese Ružomberok. Ako polícia informovala na sociálnej sieti, policajná hliadka pomáhala tlačiť auto iného vodiča, ktorému došiel benzín.

V Ľubochni odstavený kamión s defektom spomaľoval premávku a tak išli situáciu riešiť. Podľa doterajších informácií kamionistov výstražný trojuholník spadol a tak ho išiel jeden z policajtov napraviť.

Práve vtedy policajta v služobnej reflexnej veste zachytil slovenský kamión s ukrajinským vodičom. Policajt utrpel zatiaľ nešpecifikované zranenia, ale komunikuje a mal by byť v poriadku. Auto policajtov malo riadne zapnutý maják.

 

Viac k témam: dopravná nehoda, Polícia SR
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Policajta v reflexnej veste zachytil ukrajinský šofér kamiónu, keď išiel pomôcť inému vodičovi © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Gál rozhodol o nevyhostení Vinogradova, podľa právnikov to môže spôsobiť medzinárodnú blamáž

O tom, že Slovensko Valentina Vinogradova nevydá, rozhodol minister spravodlivosti Gábor Gál (Most-Híd), ktorý má v procese vyhostenia definitívne slovo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *