piatok , 25 septembra 2020
Home / POLITIKA / Ignoruje Blaha rozhodnutie súdu?

Ignoruje Blaha rozhodnutie súdu?

“Smerácki politici majú dane v génoch nepreberať si zásielky zo súdu,” vyjadrujú sa viacerí úžívatelia sociálnej siete FB pod statusom poslanca Blahu, ktorý však príspevky svojich oponentov automaticky vymazuje.

Tak ako kedysi expremiérovi Róbertovi Ficovi nedokázali niekoľko mesiacov doručiť zásielky zo súdu tentokrát sa rozhodol poslanec Ľuboš Blaha úmyselne si neprebrať zásielku zo súdu v ktorej mu súd prikazuje vymazať zo svojho FB účtu klamstvá o firme Esset.

“Škoda, že je kampaň a asi si nestihnem do volieb rozhodnutie súdu prevziať, fakt ma veľmi zaujíma, na základe čoho súd rozhodol. Ale hneď, ako si to prevezmem, budem to plne rešpektovať a o Esete už potom nebudem písať, že ľudia majú obavy, že by mohol zmanipulovať voľby. Chichi. Cmuk,” píše na svojom FB profile Ľ. Blaha.

Napriek tomu, že o uvedenej zásielke vie pretože dnes to bolo vo všetkých médiach, rozhodol sa verejne pochváliť na svojom FB účte, že si uvedenú zásielku neprevezme a bude úmyselne mariť rozhodnutie súdu a naďalej šíriť klamstva na svojom FB účte.

Zdroj: FB Ľuboš Blaha

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

ExSUDCA Drgonec: Na SLOVENSKU sa uskutočnil ŠTÁTNY PREVRAT. Čo na to Matovič ? To video musíte vidieť

Ústavná ochrana v čase korona-vírusu – doc. JUDr. Ján Drgonec, DrSc. prináša zaujímavé myšlienky.  Doc. …

Jeden komentár

  1. ked uz pises clanok o niecom, aspon si to nastuduj. eset sa s dvomi s nepise

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *