Home / POLITIKA / „ELITný“ advokát LIPŠIC „dostal po CHRAPJÉ“, povjedzeu by Záhorák.

„ELITný“ advokát LIPŠIC „dostal po CHRAPJÉ“, povjedzeu by Záhorák.

Ešte mám v živej pamäti, ako sa iniciatívne (ako vždy, keď ide o informačno zaujímavý súdny spor s exponentami) ujal kauzy vyhrážania sa exprezidentovi a s akým oduševnením reagoval televízne najvyťaženejší advokát Lipšic.

Už už sme, podľa slov Lipšica, videli Fica v modrom úbore s pásom na chrbte. Televízny narcis tvrdil, že má spoľahlivých svedkov a nepriestrelné dôkazy o trestnom čine Fica, len aby vzbudil pozornosť médií. Nuž, nič iné v tom nebolo, iba nenávisť k SMER-u, opozičná pomsta a túžba po vládnutí a dirigovaní zo strany Lipšica, ktorého včera otituloval prekvapujúco moderátor Závodský vo svojej relácii v Radiu Expres v rozhovore s Cséfalvayovou, ako elitného advokáta!!! Ešte dobre, že som nešoféroval a sedel som v aute kamaráta, ktorému hralo rádio. Asi by som stratil kontrolu nad vozidlom. Neviem, čo Závodského viedlo k tomuto zveličenému reklamnému pomenovaniu? Domnievam sa, že asi rovnaké politické smerovanie.

Elitný advokát nepotrebuje reklamu a tobôž sa neproducíruje stále pred kamerami, neprejudikuje prípady a súdne verdikty, nebalamutí verejnosť, ako sa to snaží bývalý minister. Elitný advokát tvrdo pracuje, je inteligentný, má v malíčku všetky paragrafy, dokáže predvídať, má perfektnú logiku, vie v pravý čas argumentovať a správne používať mozgové závity.

V prípade vyhrážania sa exprezidentovi Lipšic vyšiel na psí tridsiatok. Vyšetrovateľ skonštatoval, že nešlo o trestný čin! A ako by „povjedzeui“ na Záhorí v krčmách „Lipšic dostau po chrápje“. Nuž, blamáž v priamom prenose je najväčšia blamáž. Že by „elitný“ advokát Lipšic nedokázal rozoznať, čo je a čo nie je trestný čin? Rovnako s istotou vystupuje tento „elitný“ advokát aj v kauze zmenky i v ďalších jeho iba televíznych kauzách, aby asi ohúril na Facebooku aj ďalšie špekulatívne „krásky“, ako bola Zsuzsová.

Škoda, že si investigatívci z mediálneho triumvirátu D. S. a. nevšímajú jeho neetické zastupovanie v niektorých prípadoch, jeho advokátske skúšky, jeho drahé ročné stáže na zahraničných školách, nezhodnotia napríklad aj jeho diplomovú prácu, o rigoróznej neviem i napriek tomu, že mu vo Wikipédii uvádzajú titul JUDr, advokátske skúšky i jeho pôsobenie na ministerstvách, ako to robia pri každom koaličnom politikovi. Doba je však taká, aká je. Okrem tých, čo si to zaslúžia, sa na televíznu obrazovku dostanete a stanete sa hviezdou, ak ste aj podpriemerný umelec, lupič, vrah, ak si poriadne vypijete a sadnete za volant, ak narazíte s vozidlom, ak vás pristihnú, že ste nezaplatili dane, ak ste výtržník, ak ste demonštrant (stačí aj keď ste iba desiati kamaráti), alebo prideista, ak poviete niečo, čo sa vymyká určitým pravidlám a samozrejme, ak ste politik, alebo aj napríklad „elitný“ advokát. Nič s touto zaujímavou demokraciou nenarobíme. Musíme to len absorbovať a vyhodnocovať si. Je len na nás, čo si osvojíme a čo nie.

Pavel Jacz

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

EXPERT: Pri Ficovi porušuje Kaliňák a Šutaj Eštok zákon

Policajný expert Jozef Šátek dnes uviedol na svojom FB profile tieto dve poznámky k obsahu …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *