pondelok , 18 januára 2021
Home / SLOVENSKO / Musí platiť padni komu padni, reaguje Pellegrini na zverejnenú komunikáciu Mariana K. s Bödörom

Musí platiť padni komu padni, reaguje Pellegrini na zverejnenú komunikáciu Mariana K. s Bödörom

1.8.2019 (Webnoviny.sk) – Na Slovensku musí platiť elementárna spravodlivosť, musí platiť padni komu padni. V reakcii na zverejnenú komunikáciu medzi obvineným Marianom K. a nitrianskym podnikateľom Norbertom Bödörom to uviedol premiér Peter Pellegrini.

Tvrdí, že informácie naznačujúce niekdajší neprimeraný neprijateľný vplyv niektorých ľudí na chod orgánov štátu vníma “s veľkým znepokojením”. Tvrdí, že od zvolenia policajného prezidenta Milana Lučanského prináša práca policajtov a vyšetrovateľov výsledky a ľudia, ktorí si kedysi užívali slávu a mediálnu pozornosť, sú vo väzbe a pred súdom.

Premiér zároveň vyzval policajtov, prokurátorov a sudcov, aby konali čestne, riadili sa len zákonmi a predpismi, svojimi morálnymi zásadami a hodnotami spravodlivosti. Prisľúbil im zo strany vlády súčinnosť a podporu. Premiér svoje stanovisko zverejnil na svojom facebookovom profile.

Viac k témam: premiér Slovenskej republiky, SBS Bonul
Zdroj: Webnoviny.sk – Musí platiť padni komu padni, reaguje Pellegrini na zverejnenú komunikáciu Mariana K. s Bödörom © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Rozdielom oproti novembrovému „vylodeniu v Normandii“ je iba viac testovacích dní, reaguje Hlas

Strana Hlas-SD žiada, aby bolo testovanie dobrovoľné a iba v najviac zasiahnutých oblastiach.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *