Home / SLOVENSKO / Danko: Demonštrácie sú zúfale snahy o zmenu v spoločnosti, vo voľbách môžu ľudia rozhodnúť

Danko: Demonštrácie sú zúfale snahy o zmenu v spoločnosti, vo voľbách môžu ľudia rozhodnúť

BRATISLAVA 4. novembra (WebNoviny.sk) – V spoločenskej sále kultúrneho domu v obci Miloslavov-Alžbetin dvor (okr. Senec) v sobotu volil aj predseda Národnej rady SR Andrej Danko. Do volebnej miestnosti prišiel o 13:30 a novinárom po vhodení hlasovacieho lístka do urny povedal, že v sobotu je ten čas, aby mohli Slováci vyjadriť svoju vôľu.

Poukázal hlavne na tých ľudí, ktorí v spoločnosti všetko kritizujú. „Demonštrácie sú zúfale snahy o zmenu v spoločnosti, dnes majú ľudia šancu rozhodnúť tak, ako to cítia,“ vyhlásil Danko.

Nový predseda Bratislavského samosprávneho kraja by mal podľa neho riešiť integrovaný dopravný systém, pretože predseda parlamentu vie, čo to je pre dopravné zápchy cestovať do práce do Bratislavy dve hodiny. Víťaz sobotných volieb do samosprávnych krajov by mal tiež riešiť to, aby nezanikali niektoré učňovské strediska, z ktorých sa stávajú obchodné domy.

Odporúčame:
Online: Župné voľby do VÚC 2017

V zlom stave sú podľa neho aj niektoré zdravotné strediská, ktoré kraj už niekoľko rokov prenajíma. Pre Miloslavov-Alžbetin dvor, kde Danko býva, by bolo treba vyriešiť dopravu, aby sa ľudia dostali skôr do práce a aby cestovali komfortnejšie. Predseda parlamentu tiež poznamenal, že každé voľby na Slovensku sú výnimočné, pretože môžu do verejných funkcií dostať ľudí, ktorí chcú veci meniť a majú snahu s nimi bojovať. Novému predsedovi kraja praje, aby nestratil nadšenie z práce.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Župné voľby do VÚC 2017

Viac k témam: Andrej Danko, BSK Bratislavský samosprávny kraj, Župné voľby do VÚC 2017
Zdroj: Webnoviny.sk – Danko: Demonštrácie sú zúfale snahy o zmenu v spoločnosti, vo voľbách môžu ľudia rozhodnúť © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Migračné toky v Únii sa zintenzívnili, Slovensko však prisťahovalcov láka najmenej

V roku 2021 bolo v EÚ podľa odhadov päť prisťahovalcov na 1000 ľudí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *