Home / POLITIKA / NOVINKA: Nový DENNÍK POLITIKA

NOVINKA: Nový DENNÍK POLITIKA

Milí čitatelia,
v deň župných volieb oznamujeme dlho očakávané významné novinky vo fungovaní DENNÍKa POLITIKA. Prvá zmena je zmenu majiteľa. Následné novinky sú zmenu loga, dizajnu a rozšírenie redakcie DENNÍKa POLITIKA.
Nie sme prvé ani posledné médium, ktoré na Slovensku zmenilo majiteľa. No odteraz si trochu neskromne trúfame byť iní. V čom? Nuž, ako  náš názov napovedá, naším obsahom bude najmä politika a politici. O to viac, že okrem vzletných rečí sa riadia starým známym „divide et impera“, čiže rozdeľuj a panuj.
Nie sme prví ani poslední, ktorí deklarujú slobodné, nestranné a nezávislé informovanie. Ibaže novým hlavným majiteľom nie je žiadny oligarcha, či firma. Nemienime sa prikláňať k žiadnej ľavici, ani pravici. Pre nás platí „padni komu padni.“ Preto vopred počítame s tým, že si zrejme vyrobíme aj nepriateľov.
Nie sme prví ani poslední, ktorým sa to stane. No dôležité pre náš denník je, aby boli na našej strane tí najdôležitejší – vy, naši čitatelia.
Na záver považujem za potrebné uviesť, že  základné filozofické posolstvá DENNÍKa POLITIKA budú naďalej sloboda, nestrannosť, demokracia a predovšetkým proeurópska orientácia.
Boris Macko, šéfredaktor

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Zásadná je reforma prokuratúry ako aj zrušenie paragrafu 363, tvrdí Šeliga a podľa Naďa nikdy nebola korupcia bližšie k Smeru-SD a Hlasu-SD (video)

Demokratické strany by podľa Šeligu mali povedať Hlasu jasné nie a prestať zavádzať voličov, že by s ním mohla vzniknúť dobrá vláda.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *