Home / POLITIKA / ŠOK: Nový Lunterov konkurent, aby vyhral Kotleba?

ŠOK: Nový Lunterov konkurent, aby vyhral Kotleba?

Taktika rozbíjania hlasov je výmyslom Smeru a používa ju už aj Kotleba. Potom, čo “Kotlebu podporil” vo voľbách na župana kandidát strany Zelených, ktorého následne po tomto skutku okamžite vylúčili zo strany, vstupuje na bystrickú regionálnu scému ďalší kôň.

Z dobre informovaného zdroja DENNÍKa POLITIKA sme sa dozvedeli, že nim má byť podnikateľ Igor Kašper. Ten je údajne nasadený, aby zobral hlasy hlavnému Kotlebovmu protivníkovi – slovenskému sójovemu kráľovi a podnikateľovi Lunterovi.

Nový nezávislý kandidát na predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK), ktorý vstupuje do politického ringu je tak konateľ súkromnej firmy a poslanec mestského parlamentu v Banskej Bystrici Igor Kašper.

Ten včera zorganizoval programovú konferenciu, na ktorú ho prišlo podporiť asi 70 primátorov miest a starostov obcí z celého kraja. Ako sám tvrdí, verejnú podporu mu dodnes vyjadrilo viac ako 230 primátorov a starostov, a to ešte neprešiel celý kraj.

„Rok mojej práce a chodenia po kraji sa zúročuje. Dnes je ten deň, na ktorom robíme viac ako rok s celým tímom ľudí. Chodíme po kraji, počúvame ľudí a na základe toho si tvorím volebný program. Vychádza z ich potrieb. Zostáva mi prejsť okolo 80 obcí v okresoch Veľký Krtíš a Rimavská Sobota. Som presvedčený, že sa mi podarí získať podporu viac než 260 primátorov a starostov, čiže väčšiu polovicu v kraji,“ konštatoval Kašper.

„Nespolieham sa na podporu bratislavských novinárov a politikov, spolieham sa na ľudí zdola. Pred 13 mesiacmi som si povedal, že prejdem všetkých 516 miest a obcí v kraji. Ľuďom som predstavil svoj volebný program. Má 13 bodov, teda toľko, koľko je okresov v BBSK,“ poznamenal Kašper.

Zaujímavými podporovateľmi Kašpera sú bývalý primátor Banskej Bystrice Peter Gogola, ale aj primátorke Lučenca Alexandra Pivková a viceprimátor Žiaru nad Hronom Ladislavov Kukolík.

exred.

Zdroj foto a info: web, fb, igorkasper.sk

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Významný člen Smeru: LGBTI EXTRÉMisti napadli účastnikov protestu. TO video musíte vidieť

LGBTI EXTRÉMISTI ZASTRAŠOVALI A FYZICKY NAPADLI ÚČASTNÍKOV POKOJNÉHO PROTESTU PRED DPOH. „Teším sa, že sme …

Jeden komentár

  1. Kašper sa uchádza už dávno. Už stihol oblepiť aj naše mestá.
    Len vy ste sa zobudili až teraz?!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *