Home / POLITIKA / Danko sa priznal k pitiu alkoholu v práci. Je rovnaký ako Slota?

Danko sa priznal k pitiu alkoholu v práci. Je rovnaký ako Slota?

Prekvapujúce vysvetlenie svojho “zlyhania” pri bozkávaní kapitánskych výložiek priniesol predseda NR SR, predseda SNS kapitán Andrej Danko.

Danko včera v rozhovore pre portál topky – Veľká spoveď Danka o zákulisí koaličnej krízy: Kritika ľudí v Smere aj priznanie! uviedol niekoľko zaujímavých informácii. Asi najzaujímavejšia sa javí prvý krát prezentovaná verzia, ako to naozaj bolo s bozkávaním kapitánskych výložiek.

Danko pre portál uviedol, “urobil som aj komunikačné chyby, pretože z hodnosti kapitána som nemal nič, ale dneska už viem, že po troch pohároch vína tlačovú besedu robiť nebudem.“

Toto prekvapujúce priznanie sa predsedu Danka k pitiu alkoholu v práci je mimoriadne zarážajúce. Ak je pravdivé, tak vystáva otázka, či sa predseda Danko nepribližuje v pití alkoholu k expredsedovi Slotovi. Samozrejme, Danko ešte nomočí z terasy.

Ak je to len kamufláž, že po troch pohároch vína tlačovú besedu robiť Danko nebude,” tak je to len ďalšie mediálne zlyhanie predsedu.

Kto to vlastne kapitánovi mediálne radí?

Na pripomenutie čitateľom DENNÍKa POLITIKA prinášame známe video s bozkávaním výložiek.

Zdá sa Vám kapitán triezvy, pripitý alebo opitý?

exred

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Je rozhodnuté! MATOVIČ-HEGERova VLÁDA končí!!! Čo bude ďalej so Slovenskom?

Klinec do MATOVIČ-HEGERovej VLÁDY dáva exMATOVIČOV poslanec. Prídáva sa aj kotlebova kandidátka Vorobelová. Tenista Ján Krošlák, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *