Home / POLITIKA / Kapitána Danka sa snažia ohroziť prešovskí pešiaci

Kapitána Danka sa snažia ohroziť prešovskí pešiaci

Slovenské politické bojové pole sa neriadi normálnymi štandartmi. Je plné bezvýznamných pešiakov v Národnej rade a ďalších pešiačikov v regiónoch. O všetkom rozhodujú vodcovia politických strán. Predovšetkým plukovník Fico, ktorému sa snaží sekundovať kapitán Danko. Kým plukovník Fico nemá so svojimi pešiakmi žiaden problém, kapitánovi Dankovi v prešovskom kraji vyvstal problém. Problém spôsobili blížiace sa župné voľby v prešovskom kraji a rebélia prešovských pešiakov. Ako informovali média, tak v pondelok 10. júla sa konala schôdza lídrov SNS. A hopsá, čo sa stalo?

„Problémom totiž je, že predsedníctvo strany na čele s predsedom Dankom zvolilo vlastného kandidáta na župana v Prešovskom kraji Miroslava Škvareka,“ píše denník Nový Čas s tým, že Krajská rada SNS odklepla iné meno, a to šéfa SNS v Prešove Eduarda Markoviča.

 

Preto prešovskí národniari napísali list ministerstvu vnútra, keďže podľa nich porušilo predsedníctvo strany svoje stanovy.

„Na jednej strane predseda hlása na verejnosti, aby bol prijatý zákon, aby strany mali členov, svoje organizačné štruktúry v okresoch a v krajoch, a sám nerešpektuje svojich vlastných členov a koná podľa seba,“ píše sa v liste, ktorý má Nový Čas k dispozícii.

Oslovili sme kompetentných o vyjadrenie a veríme, že čoskoro budeme môcť informovať čitateľov DENNÍKa POLITIKA ako sa kapitán Danko vysporiadal s rebéliou prešovských pešiakov.

Marian Zaboj

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

ŠOKujúce dôkazy. Ako MATOVIČovci priznili právny štát SLOVENSKO?

140 prípadov nezákonných a úmyselných konaní. Publikácia Úradu vlády SR o týchto činoch má 141 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *