Home / Nezaradené / Smerácky POTKAN prehovoril. Zradí ešte viac a pôjde Fico do basy?

Smerácky POTKAN prehovoril. Zradí ešte viac a pôjde Fico do basy?

Dlhých 17 rokov si choval potkana na prsiach premiér Fico v Smere. Vypiplal ho z mladého sociálno-demokratického potkaníka až na sociálno-demokratického potkana. Urobil z neho dokonca aj poslanca najvyššieho zákonodárneho orgánu Slovenska. A teraz ten potkan prehovoril. Včera na tlačovej konferencii povedal to, čo už všetci vieme. “Oligarchovia, podovody, uzurpácia a zneužívanie moci, rozkrádanie eurofondov a Slovenska a iné špinavosti v SMERE”

Nič nové pod Slnkom.

Jedinou novinkou snáď bolo Martvoňovo oznámenie, že Vo vnútri strany SMER funguje ucelená LGBTI komunita, ktorá sa snaží vystupovať ako konzervatívni politici, ale pre LGBTI komunitu neurobia nič. Týmto vyhlásením o našej komunite ma naozaj Martvoň sklamal. Človek by čakal všetko, ale takúto špinavosť teda nie.

Ale vráťme sa k Potkanovi. Potkan sa na vyhlásenie pripravoval už dlhšie. Svedčia o tom aj jeho výzvy na jeho vlastnom FB, či má začať rozprávať viac?

Snímka obrazovky 2017-06-10 o 8.13.27Snímka obrazovky 2017-06-10 o 8.13.15

 

Zatiaľ teda Martvoň nepovedal nič. Len vypľul sliny ako malý zákerný potkan. Ak by však potkan začal rozprávať viac konkrétne pred políciou a prokurátormi, mohli by ísť snáď poniektorí aj do basy.

Zradí smerácky potkan ešte viac a pôjde nakoniec Fico do basy? V každej zločineckej mafii sú potkany. Ako prví opúšťajú potápajúcu sa loď. Mafia však vie aj reagovať a s potkanmi sa vysporiadať. Tak uvidíme. Ešte pre časom držali všetci spolu.

Snímka obrazovky 2017-06-10 o 8.19.32

Zaujímavé TIPY nám zasielajte na email: tipydodennika@dennikpolitika.sk a spoločne tvorme DENNÍK POLITIKA.

Marian Zaboj

Zdroj info a foto: web

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Je rozhodnuté! MATOVIČ-HEGERova VLÁDA končí!!! Čo bude ďalej so Slovenskom?

Klinec do MATOVIČ-HEGERovej VLÁDY dáva exMATOVIČOV poslanec. Prídáva sa aj kotlebova kandidátka Vorobelová. Tenista Ján Krošlák, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *