Home / SLOVENSKO / Nástroj ruskej propagandy šľape ako Harley-Davidson

Nástroj ruskej propagandy šľape ako Harley-Davidson

Zajtra budú opäť Noční vlci na Slavíne pri príležitosti 72. výročia oslobodenia Slovenska Červenou armádou… Ak máte záujem podpísať krásny pozdrav, ktorý napísali naši priatelia pánovi prezidentovi Putinovi ešte stále tak môžete urobiť, píše na svojom FB profile  známa blogerka Michaela Michelová.

V tomto prípade je škoda slov a zbytočných komentárov. Človek proste musí akceptovať stav, že značná časť slovenskej populácie je polodementná a napriek oslavovaniu Ruska a Putina sa nikto z týchto proruských obdivovateľov do Ruska stále nevysťahoval.

Tí bohatší obdivovatelia Putina sa napriek obdivu k Rusku nevozia na ruských motorkách ale na amerických Harley-Davidson. A nadávajú pri ohníčku na sku…venú Ameriku.

Snímka obrazovky 2017-05-03 o 21.49.18

Ruská propaganda šľape ako Harley-Davidson a má podporu tisícov Slovákov, ktorým z nadbytku a hojnosti začína normálne preskakovať.

A stáva sa, že v hlave sa to pomieša nielen nevzdelaným hlupákom a polodementom ale aj vzdelaným právnikom ako sa to stalo aj minulý rok.

Snímka obrazovky 2017-05-03 o 21.48.27

 

No uznajte priatelia, je toto normálne?

Marian Zaboj

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Najvyšší súd opätovne zrušil zasadnutia vo veci expolicajta Kučerku, ďalšie termíny zostávajú v platnosti

Bývalý vyšetrovateľ NAKA Marián Kučerka, ktorý je neprávoplatne odsúdený za prijímanie úplatku, sa momentálne nachádza v Bosne a Hercegovine, kde požiadal o azyl.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *