Home / POLITIKA / HLINA priznal, že KDH už nebudú fariziji

HLINA priznal, že KDH už nebudú fariziji

Ak to povie predseda KDH, tak to znamená, že doteraz KDH farizejmi boli. A prestali už byť ďalej KDH farizeji len jednoduchým vyhlásením na blogu ich predsedu?

Aspoň my v redakcii DENNÍKa POLITIKA to inak nevidíme. Náš verný čitateľ Marián nám poslal zaujímavosti z FB profilu vodcu kresťanských demokratov a exposlanca parlamentu Hlinu. Sú to naozaja pekné zaujímavosti. V prvom rade Marián upozornuje, že Hlina väčšinu svojich príspevkov na sociálnej sieti facebook sponzoruje. Marián to vysvetľuje tým, že Hlina v porovnaní s inými politikmi ako napríklad Boris Kollár nie je schopný cez svojích fanúšikov šíriť svoje myšlienky zadarmo a preto si ich musí kupovať. Príklad kupovania si príspevkov je aj sponzorovaný Hlinov príspevok, že KDH už nebudú farizeji

Snímka obrazovky 2017-05-03 o 6.38.25

Marián tiež poslal do DENNÍKa POLITIKA zaujímavú poznámku, že Alojz Hlina je na svojej profilovke otočený chrbtom k ľuďom.

Snímka obrazovky 2017-05-03 o 6.54.14To má údajne podľa Mariána psychologicky dokazovať, že Hlina to celé nemyslí uprimne a jeho konanie je len hrané divadlo v tužbe dostať sa opäť k moci. Veríme, že k týmto názorom sa čoskoro vyjadrí aj predseda kresťanských demokratov Alojz Hlina.

Ďakujeme Marinánovi za TIP 🙂

Zaujímavé TIPY nám zasielajte na email: tipydodennika@dennikpolitika.sk a spoločne tvorme DENNÍK POLITIKA.

Juraj Paška

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Je rozhodnuté! MATOVIČ-HEGERova VLÁDA končí!!! Čo bude ďalej so Slovenskom?

Klinec do MATOVIČ-HEGERovej VLÁDY dáva exMATOVIČOV poslanec. Prídáva sa aj kotlebova kandidátka Vorobelová. Tenista Ján Krošlák, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *