Home / SLOVENSKO / Kotlebovec CIGÁN Baláž hanobil ŽIDOV. Polícia ho obvinila. Skoční v base?

Kotlebovec CIGÁN Baláž hanobil ŽIDOV. Polícia ho obvinila. Skoční v base?

Známý Róm Baláž (on sám sa nazýva CIGÁNom)  bol obvinený z trestného činu hanobenia rasy, národa a presvedčenia. Tento CIGÁN a podporovateľ Kotlebu  mal na sociálnej sieti zverejňovať videá, v ktorých verejne hanobil židovský národ, informovala trenčianska krajská policajná hovorkyňa Elena Antalová. Dodala, že za uvedený skutok zákon ukladá tresnú sadzbu odňatia slobody na jeden až tri roky.Marek Baláž na to zareagol na socálnej sieti okažite aj takto:Snímka obrazovky 2017-05-06 o 7.27.51 Snímka obrazovky 2017-05-06 o 7.28.01 Snímka obrazovky 2017-05-06 o 7.28.16 Snímka obrazovky 2017-05-06 o 7.28.39KTO je CIGÁN Marek Baláž?

Ako uvádza na svojom blogu Ján Benčík s názvom Kotlebov užitočný… maskot

„Marek Baláž je Róm, ale vo svojich statusoch, komentároch či videách o sebe zvyčajne hovorí, že je Cigán. Či sa cíti byť Róm, alebo Cigán je jeho vec. Horšie je, že sa vytrvalo prezentuje ako sektársky náboženský fanatik, antisemita, xenofób a odporca parlamentnej liberálnej demokracie. A najhoršie je to, že svojou účasťou na podujatiach extrémistov ich svojim spôsobom legitimizuje a poskytuje im alibi.

 

Marek Baláž patrí dlhšiu dobu k pravidelným účastníkom pouličných predstavení skupinky ľudí, ktorá si neúnavne chodila „brať späť svoju krajinu.“ Podporoval Helenu Mezenskú, opakovane vystupoval v Slobodnom vysielači aj na rôznych manifestáciách. Pred parlamentnými voľbami sa stal členom strany Priama demokracia a bol č. 13 na jej kandidátke. V súčasnosti je spolu s MUDr. Petrom LiptákomMáriom Šušekom, ktorý bol rovnako ako Baláž členom Priamej demokracie a zároveň č. 22 na kandidátke strany Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko, spoluzakladateľom hnutia„Sloboda a priama demokracia.“

Celý blog Jána Benčíka TU

Je správne, že polícia nepostupuje selektívne a trestá všetky trestné činy, bez ohľadu na páchateľa. Ako aj tu vidno, polícia koná nezávisle a stíha trestné činy bez ohľadu, či ich spácha cigánovec, kotlebovec, ficovec, mečiarovec alebo iný …ovec.

Ukazuje sa, že článok na našom DENNÍKu POLITIKA s názvom 12 policajtov v boji proti HOAXOM Hlavných Správ mečiarovcov, kotlebovcov a putinovcov presne zodpovedá skutočnosti.

Teraz už len budeme čakať, či Marek Baláž „BUDE TO KRIČAŤ AJ NA HORIACOM STĹPE a či HO UPÁLIA AKO ČARODEJNICU NA VÝSTRAHU,LEBO TOTO TU JE TO ISTÉ.“, ako tvrdí Marek na svojom FB profile alebo Marek jednoducho skončí len v base, prípadne inom zariadení pre „duševne chorých“.

O vývoji budeme čitateľov DENNÍKa POLITIKA priebežne informovať, podľa informácií ako nám ich bude dodávať Marek.Ďakujeme Marekovi za TIP. ?

Zaujímavé TIPY nám zasielajte na email: tipydodennika@dennikpolitika.sk a spoločne tvorme DENNÍK POLITIKA.

Aktualizované o 9:26.

Podporu cigánovi Balážovi vyjadril na FB profile aj známy kotlebovec Filo

Snímka obrazovky 2017-05-06 o 9.25.02 Snímka obrazovky 2017-05-06 o 9.25.22

 

exred.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Poslanci majú na programe viac ako 100 bodov. Budú riešiť medvede, mimovládky aj odvolávania (naživo)

Bude to 12. schôdza v tomto volebnom období.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *