Home / POLITIKA / HLINA ide robiť čistky v KDH. Vyhodí kotlebovcov a očistí hnutie od farizejov?

HLINA ide robiť čistky v KDH. Vyhodí kotlebovcov a očistí hnutie od farizejov?

Predseda KDH a bývalý exposlanec to rozbalil. Na svojom dnešnom blogu TU opísal, čo urobí s kotlebovcami vo svojích radoch. Ako príklad použil pána Hájika, ktorý sa vo svojom komentári na FB pohoršuje nad tým, čo Hlina napísal. /Hlina použil vulgarizmus „SRÁČ“/

Ten istý Hájik však neúnavne zdieľa podľa Hlinu príspevky ĽS NS. Dokonca zdieľa program fašistov s komentárom: „To je ono, takmer 100% súhlas.“Takže „kresťanskému demokratovi“ Hájikovi vadí slovo sráč, ale má pochopenie pre Kotlebovcov. Má pochopenie pre Mazureka. Má pochopenie pre Kotlebu? Holokaust nebol? – uvádza Hlina.

„Nám, kresťanským demokratom, KDH-ákom vyčítali farizejstvo. Áno, toto je farizejstvo. Pohoršovať sa nad expresívnym výrazom, ale súhlasiť s fašistami z ĽS NS.“  píše ďalej predseda Hlina.

„Pán Hájik vo svojom komentári spomína, že vystúpi z KDH. Veľmi správne, pán Hájik, čo najskôr. Ak nevystúpite sám, budeme postupovať podľa stanov a Vy nebudete členom KDH.“ uvádza vo svojom blogu predseda KDH.

Celý blog predsedu KDH TU

Juraj Paška

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Je rozhodnuté! MATOVIČ-HEGERova VLÁDA končí!!! Čo bude ďalej so Slovenskom?

Klinec do MATOVIČ-HEGERovej VLÁDY dáva exMATOVIČOV poslanec. Prídáva sa aj kotlebova kandidátka Vorobelová. Tenista Ján Krošlák, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *