Home / ZAUJÍMAVOSTI / 12 policajtov v boji proti HOAXOM Hlavných Správ mečiarovcov, kotlebovcov a putinovcov

12 policajtov v boji proti HOAXOM Hlavných Správ mečiarovcov, kotlebovcov a putinovcov

Kaliňák nasadzuje na HOaXY elitných policajtov. Títo profíci údajne vedia zapnůť počítať, vypnúť počítať, ovládajú LINUX, komunikujú s B. Gatesom a dvaja z nich sú udajne dokonca schopní spojiť sa s nebožtíkom Stevom Jobesom. Hlavným nepriateľom sa údajne majú stať proruské HLAVNÉ SPRÁVY, ktoré rozširujú nezmysly mečiarovcov, kotlebovcov a putinovcov. 🙂

Deväť mesiacov po tom, ako ministerstvo vnútra prvýkrát priznalo, že Slovensko sa stalo terčom nepriateľskej propagandy teda minister R.K. nasadil do boja proti hybridnej vojne naozaj ťažké kalibre.

„Dezinformácie síce nepovažujeme za hrozbu číslo jeden, chceme sa jej však venovať. Pre túto oblasť už máme vyčlenené nové tabuľkové miesta,“ povedal nedávno Kaliňák.

Na odbore počítačovej kriminality pracuje doteraz trinásť expertov. Zameriavajú sa na rôzne typy trestných činov na internete – od šírenia detskej pornografie po posielanie podvodných e-mailov, ktoré majú od ľudí vylákať heslá pre internetové bankovníctvo.

Od prvého mája sa má tento odbor posilniť o ďalších dvanásť policajtov. Ministerstvo to prezentuje ako odpoveď na fenomén poplašných správ, klamstiev a propagandy, ktoré podkopávajú dôveru ľudí v prozápadné smerovanie Slovenska.

„Jednou z nových činností tohto odboru bude aj preverovanie digitálnych informácií. K detailom sa zatiaľ vyjadrovať nebudeme,“ dodal hovorca ministerstva Ivan Netík.

Robert Ghost.

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

ÚDER ZO ZÁHROBIA generála Lučanského ? Pýta sa exkotlebovec RADAČOVSKÝ

Emeritný sudca a bývalý kandidát kotlebovej strany do európskeho parlamentu a v súčasnosti slovenský europosloanec …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *