Home / POLITIKA / ŠTEFAN HARABÍN. Porazí Kisku a stane sa prezidentom?

ŠTEFAN HARABÍN. Porazí Kisku a stane sa prezidentom?

Nie je retard. „Ja nemôžem vylúčiť nič. Môžem niečo vylúčiť?“ reagoval na tému možnej kandidatúry na post hlavy štátu samotný Harabin pre Plus 7 dni. Spomenul v článku TU, že síce už dostal otázky týkajúce sa jeho ďalšieho pôsobenia, ale týkali sa postu prešovského župana.

„V tejto spojitosti som odpovedal, že ja ako bývalý podpredseda vlády, minister spravodlivosti, dvojnásobný predseda Najvyššieho súdu a Súdnej rady nikdy nekráčam dozadu. Ja kráčam vždy a vždy len dopredu,” zhrnul s tým, že dozadu kráča len retard. A byť županom pre sudcu Najvyššieho súdu podľa Harabina znamená to isté, ako keby bol riaditeľom školy a následne by išiel robiť školníka.

Zaujímavý možný posun sa tak rysuje v kariére Dr. Harabína. Pre neznalých osoby JUDR. Harabína uvádzame, že rodák z Ľubice bol v rokoch 1998-2003 a 2009-2014 predsedom Najvyššieho súdu Slovenskej republiky. Od 4. júla 2006 do roku 2009 bol ministrom spravodlivosti Slovenska. Na tento post ho nominovala Ľudová strana – Hnutie za demokratické Slovensko.  Harabin je druhýkrát ženatý a má štyri deti.

Ak zoberieme do úvahy posledné vystúpenia Dr. Harabína s ktorými mu pomáha investigatívny novinár Martin Daňo, tak úvahy o možnej kandidatúre Štefana Harabína na prezidenta Slovenska nemusia byť vôbec fantazmagórie.

Ak by sa naozaj Dr. Harbín stal prezidentom Slovenska, tak by sme mohli jednoducho len povedať, že „Harbín z Ľubice nahradil suseda z Popradu – súčasného prezidenta Andreja Kisku“. Zmenila by sa potom aj rétorika prezidentského paláca?

Ako zareaguje na hodenú prezidentskú rukavicu Andrej Kiska?

exred

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

EXPERT: Pri Ficovi porušuje Kaliňák a Šutaj Eštok zákon

Policajný expert Jozef Šátek dnes uviedol na svojom FB profile tieto dve poznámky k obsahu …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *