Home / ZAUJÍMAVOSTI / Šokujúce podozrenie: Je Nora Mojsejová naozaj tehotná?

Šokujúce podozrenie: Je Nora Mojsejová naozaj tehotná?

Minulú sobotu sa uskutočnila svadba Nory Mojsejovej s Františkom Kabrheľom, známym ako Versače, ktorá mnohých šokovala. Hrdličky si povedali svoje „ÁNO“ v obci Pohranice v okrese Nitra a po svadobnom obede v reštaurácii sa pani Mojsejová – Kabrheľová vrátila prekvapujúco sama do Košíc.

Zisťovali sme, čo sa na východe Slovenska deje? Keďže bez vetra sa ani lístok nepohne, z okolia bývalej expolitičky Mojsejevovej sme sa dozvedeli šokujúce podozrenie.

„Svadba Noriky Mojsejevovej a Versaceho v žiadnom prípade nie je účelová,“ tvrdí zdroj, ktorý si želá zostať v anonymite. Pravda je taká, že Norika sa so svojím teraz už manželom dhšie obdobie stýka a aj intímne. Tieto intímne stretnutia mali vyústiť do tehotenstva Nory Mojsejovej. „Norika o tom nechce hovoriť, potrebuje kľud, predsa len, má už svoj vek,“ tvrdí náš zdroj.

Ak by šokujúce podozrenie, že Nora Mojsejová je naozaj tehotná bolo pravdivé, bolo by to naozaj veľké prekvapenia. Nora Mojsejevová je totiž ročník 1958. V tom prípade, by tehotenským vekom prekonala aj speváčku Janet Jackson. Tá minulý týždeň porodila vo veku 50 rokov svoje prvé dieťa. „Janet Jackson a jej muž Wissam Al Mana s nadšením privítali príchod syna Eissu Al Manu na svet,“povedal speváčkin hovorca pre magazín People.

Vzťah Versaceho a Mojesejovej prešiel rôznymi turbulenciami.
Začiatkom decembra 2016 trestný senát v Košiciach uznal Mojsejovú vinnou a poslal ju na 10 rokov za mreže. O odvolaní a teda ďalšom osude Mojsejovej by mal rozhodnúť krajský súd v Košiciach.
Obe „svadobne hrdličky“ však urobili krok, o ktorom sa dovtedy v médiách iba špekulovalo ako o možnosti, ako by sa Košičanka vyhla hroziacemu nástupu do výkonu trestu. Vzali sa a z pani Mojsejovej sa stala zrazu pani Mojsejevová-Kabrheľová.
Ako Versačeho blízka osoba získala Košičanka práva, o ktorých sa píše v Trestnom poriadku.
Na pokračovanie trestného stíhania sa vyžaduje súhlas poškodeného, ktorý ho môže kedykoľvek až do právoplatného ukončenia prípadu stiahnuť.
V prípade Mojsejovej, teraz už Mojsejovej-Kabrheľovej, sa taký súhlas vyžaduje od jej manžela.
Ak ho stiahne, bude to pre krajský súd jeden z dôvodov na ukončenie prípadu. Právnik, ktorého sme oslovili nechcel byť menovaný a uviedol: „Svadbu vyvoláva znaky účelovosti!“

Nechajme sa teda prekvapiť, či expolitička Mojsejevová je naozaj tehotná alebo ide len o fámu.

Pozn. Mojsejová v roku 2002 pod priezviskom Kašaiová neúspešne kandidovala za stranu HZDS vo Voľbách do Národnej rady Slovenskej republiky.V roku 2011 vznikla transformáciou zo strany Aliancia nového občana (predseda Pavol Rusko) STRANA SLOBODNÉ SLOVO – NORY MOJSEJOVEJ a Mojsejová rovanko neúspešne kandidovala so svojou stranou v roku 2012 vo Voľbách do Národnej rady Slovenskej republiky.

exred.

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Ako sa obliecť a obuť na jesennú túru

Babie leto je ešte stále ideálnym obdobím na to, aby športovec opustil telocvičňu a venoval sa športovaniu vonku - na čerstvom vzduchu. Krásna jesenná príroda dodáva dobrú náladu a motivuje k lepším výkonom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *