Home / ZAUJÍMAVOSTI / ŠOK: Beňová dala Flašíkovi kopačky!!!

ŠOK: Beňová dala Flašíkovi kopačky!!!

Flašíkovej menopauza tvrdo zasiahla Fedora Flašíka. Europoslankyňa Monika Flašíková-Beňová (48) verejne priznala, že s manželom Fedorom Flašíkom (58) sa takmer po 11 rokoch rozvádzajú. Takto formálne oznámili rozchod títo dvaja mediálni prominenti. Neformálne je ale známou vecou, že menopauza Moniky Beňovej rozhádzala jej psychiku do tej miery, že Fedorovi Flašíkovi jednoducho „DALA KOPAČKY“. Z Bruselu.
Ťažké okamihy svojho života zvláda politička s nadhľadom a tvrdí, že rozhodnutie ukončiť dlhoročný vzťah sa údajen vyvíjalo postupne. Beňová priznala, že s F. Flašíkom už dlhší čas spolu nežijú. Čo je  aj  celkom logické, keďže Beňová je zväčša v Bruseli.

Flašíka spoznala Beňová pred vyše 20 rokmi. „Taký tučniak v rifliach a v drevákoch. A hneď na druhý deň posielal kytice kvetov,“ opisuje europoslankyňa romantické začiatky ich vzťahu v knihe Monika. V máji roku 2006 sa napokon zosobášili. Po desiatich rokoch sa sukríkové manželstvo končí. Monika sa tak po menopauze rozhodla rázne skončiť vzťah s Don Juanom Fedorom Flašíkom.

DENNÍK POLITIKA praje obom zainteresovaným viac empatie a porozumenia v roku 2017.

exred.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

ÚDER ZO ZÁHROBIA generála Lučanského ? Pýta sa exkotlebovec RADAČOVSKÝ

Emeritný sudca a bývalý kandidát kotlebovej strany do európskeho parlamentu a v súčasnosti slovenský europosloanec …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *