Home / POLITIKA / Hlina: Stál som vedľa Merkelovej. Zažil Alojz suchý orgazmus?

Hlina: Stál som vedľa Merkelovej. Zažil Alojz suchý orgazmus?

Časy keď Hlina s Matovičom brázdil karavánom rómske dediny skončili. Kým Matovič je stále v parlamente šašom a predsedom OĽANO, Hlina sa posunul mimo parlamentu, snaží sa nebyť už šašom a stal sa predsedom KDH.

Hlinova taktika vrátiť KDH do parlamentu je prazvláštna. Snaží sa, ale vlak už je niekde inde.

Hlina tvrdí na svojm FB profile „Politika je o tom, že Vás niekto akceptuje. Povedzte mi, ktorú z našich slovenských politických strán pozvú na kongres CDU. Novozvolená predsedníčka CDU A. Merkel si podá s predsedom takejto politickej strany ruku na spoločnom fototermíne?
Neviete? Poviem Vám: jedine KDH. Áno, skutočná politika je o tom, že sa nebojíte ísť diskutovať s občanmi do kultúrneho domu v Kozárovciach a o dva dni dni neskôr si na kongrese CDU v Essene podáte ruku s politikom, ktorý (á) patrí medzi najvplyvnejšie osoby na našej planéte.“

snimka-obrazovky-2016-12-10-o-19-15-57

Takže áno, Hlina stojí vedľa kacelárky Merkelovej. Koľko hlasov mu to na Slovensku prinesie? Ak si myslí, že takýmito fotkami dobehne Mariána Kotlebu, tak je poriadne mimo.

Na druhej strane, možno Alojz stáním vedľa Merkelovej zažil suchý orgazmus a v tom prípade cesta do Nemcka mala zmysel, tak ako veľký zmysel má táto fotka na profile predsedu KDH – Alojza Hlinu.

Inak, ten tretí na fotke je zúfalec z SDKU, ktorý prebehol do KDH a teraz sedí v európskom parlamente za nejakých 30 000 eur mesačne.

exred.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Je rozhodnuté! MATOVIČ-HEGERova VLÁDA končí!!! Čo bude ďalej so Slovenskom?

Klinec do MATOVIČ-HEGERovej VLÁDY dáva exMATOVIČOV poslanec. Prídáva sa aj kotlebova kandidátka Vorobelová. Tenista Ján Krošlák, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *