Home / SLOVENSKO / Nay je reťazec na elektro, Naj je strana na koho?

Nay je reťazec na elektro, Naj je strana na koho?

Vrece strán sa trhá. Po rybníčkovej TROSKE vzniká Štastného Najka. Ak by to cele nebolo na zaplakanie, tak by to bolo celé už aj na smiech. Komunistická štátostrana vyvoláva zdanie demokracie a kotlebovci tomu celému dodávajú štafetáž.

Slovensko – čisté Kokotsko.

Slovensko vraj  bude mať ďalšiu politickú stranu. Vznik „všeľudovej masovej“ strany Nezávislosť a jednota (NAJ) dnes oznámil člen prípravného výboru Viktor Béreš (to je kto? poznámka redakcie DP)
NAJ chce na Slovensku nastoliť právny štát, rovnosť pred zákonmi, spra­vodlivosť a vymožiteľnosť práva. Strana odmieta oligarchov, ktorí podľa Béreša rozkrádajú krajinu.

„Podlé zmluvy medzi oligarchami a štátom zrušíme,“ uviedol Béreš. NAJ chce vyšetriť kauzu Gorila aj únos Michala Kováča ml., ako aj preveriť privatizáciu od čias Vladimíra Mečiara. Plánuje tiež znížiť priame dane aj odvody. „Minimálny dôchodok bude 550 eur pre všetkých dôchodcov do roka a do dňa od prebratia moci stranou NAJ,“ zdôraznil Béreš.

Zakladateľmi strany NAJ sú okrem Béreša aj Radoslav Hecl, MUDr. Peter Šťastný, Adam Šepetka a Miroslav Seget. Prvými nezávislými expertmi sa stal starosta Košice Juh Jaroslav Hlinka, primátor Senice Branislav Grimm a prezident Asociácie malých podnikov a živnostníkov Vladimír Sirotka (). Celý realizačný tím s ďalšími osobnosťami strana predstaví po vyzbieraní 10 000 podpisov do konca roka 2016.

red.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Vláda má záujem postaviť novú väznicu neďaleko Rimavskej Soboty, podľa Suska môže slúžiť aj na iné účely

rojekt mal pôvodne stáť podľa odhadov zhruba 55 miliónov eur.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *