Home / POLITIKA / Konkurenti Kotlebu Magát a Švec majú problém. Ospevovali deportácie Židov.

Konkurenti Kotlebu Magát a Švec majú problém. Ospevovali deportácie Židov.

Kým kotlebovec Mazurek – zberač jabĺk v Taliansku v minulosti je mimo záujmu polície, tak konkurenti Kotlebu z nacionalistikého prostredia Švec aj Magát majú problém. Ako uvádza na svojich stránkach prossionisticky zameraný DENNIK/Majster N, tak: „Nacionalisti chvália pracovné tábory a chcú ich využiť aj v budúcnosti. Polícia ich vyjadrenia preveruje. Šéf Slovenského hnutia obrody Róbert Švec a kandidát za Kotlebovu ĽSNS Marián Magát opäť ospevovali deportácie Židov a chválili pracovné tábory. Ich vyjadrenia bude preverovať polícia. „Odbor kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre sa na základe vlastných zistení zaoberá preverovaním podozrenia, či v tejto súvislosti nedošlo k spáchaniu trestného činu,“ reagovala nitrianska krajská policajná hovorkyňa Renáta Čuháková.

Je naozaj zarážajúce, že rozprávky o holokauste kotlebovca Mazúreka polícia odložila ad acta a vyjadrenia Šveca a Magáta polícia začala preverovať. Prípad budeme podrobne sledovať. O stanovisko k tejto veci sme oslovili aj šéfa SHO Šveca a šéfa VZDORu Kysuce Magáta a našich čitateľov budeme hneď po ich vyjadrení informovať.

Na celej kauze si ako inak „schuti zgustol“ na FB aj poslanec Dostál, chodiaci po parlamente so židovskou hviezdou na saku.

dostal

soap

red.

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Ťažká dilema Petra Pellegriniho

Blížia sa prezidentské voľby a podľa prieskumov verejnej mienky má Pellegrini veľkú šancu, že v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *