nedeľa , 23 februára 2020
Home / šport / Futbal / Zápas európskej Ligy národov Slovensko – Česko v Trnave je už vypredaný

Zápas európskej Ligy národov Slovensko – Česko v Trnave je už vypredaný

BRATISLAVA 12. októbra (WebNoviny.sk) – Futbalisti Slovenska a Česka sa môže tešiť na zaplnené trnavské tribúny v nedeľňajšom vzájomnom stretnutí v 1. skupine B-divízie európskej Ligy národov 2018/2019, duel je už vypredaný.

Slovenský futbalový zväz prostredníctvom oficiálneho webu vo štvrtok oznámil, že vstupenky na tento prestížny zápas, ktorý sa uskutoční v sobotu 13. októbra od 15.00 h na Štadióne Antona Malatinského – City Arene v Trnave, už nie sú k dispozícii.

“Vstupenky na stretnutie sa predávali online cez portály Maxiticket a Ticketmedia. Štadión Antona Malatinského v Trnave je už vypredaný. Pokladnice na štadióne v deň zápasu nebudú otvorené,” upozorňuje internetová stránka SFZ a dopĺňa: “Rôzne ticketingové portály môžu mať v ponuke vstupenky na zápas Slovensko – Česko, dokonca za rôzne ceny. Výhradným predajcom lístkov na tento súboj boli Maxiticket a Ticketmedia. Za pravosť vstupeniek zakúpených inde Slovenský futbalový zväz neručí.”

Viac k témam: česká futbalová reprezentácia, Liga národov, slovenská futbalová reprezentácia
Zdroj: Webnoviny.sk – Zápas európskej Ligy národov Slovensko – Česko v Trnave je už vypredaný © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Nemecká futbalová liga reaguje na rasisticky útok v Hanau, hráči nastúpia v špeciálnych dresoch

Nemecko hlboko zasiahol rasisticky motivovaný útok v Hanau, pri ktorom prišlo o život deväť ľudí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *