Home / POLITIKA / Kotleba ide s Cuperom prešetrovať mečiarovu privatizáciu. To je Gól !!!

Kotleba ide s Cuperom prešetrovať mečiarovu privatizáciu. To je Gól !!!

S dvorným Mečiarovým právnikom ide Kotleba prešetrovať privatizáciu. Tak to je naozáj gól. Gól do vlastnej bránky. Keby to župan Kotleba nepovedal vo videu, tak by si normálni uvažujúci ľuda povedali, že je to výmysel a blud.  Ale nie, je to pravda a Kotleba vo svojom propagandistickom videu opäť sľubuje nesplniteľné.

Kotleba ide s jedným z hlavných Mečiarových poradcov, bývalým poslancom a právnikom Cuperom prešetrovať privatizáciu. Kotleba vyhlásil, že „prešetrí privatizáciu a rozkradnutý štátny majetokna navráti národu.“ Kotleba nespomína s kým ide prešetrovať privatizáciu a s kým ide navracať majetky národu.

Podľa kandidátnej listiny však logicky vyplýva, že privatizáciu ide asi prešetrovať s právnikmi a navraracať s hrubokrkými. Hrubokrkých je na kandidátke Kotlebu viac ale hlavný právnik len jeden – Ján Cuper doc. JUDr., CSc..

Vnímanie Kotlebovho sveta, ktorý verejne vyhlasuje ako ide prešetrovať privatizáciu s osobou, ktorá schvaľovala zákony o privatizácii štátneho majetku /v tom čase poslanec Národnej rady Ján Cuper doc. JUDr., CSc. za Mečiarovo HZDS/ plne korešponduje s myslením jeho voličov, závistlivých hlupákov, ktorí si nepamätajú, kto ich vlastne okradol, kto ich klame, v hlavách majúcich chaos a zmätok.

Od 40tej sekundy Kotleba prešetruje privatizáciu 🙂

Dr. Cuper zastupoval aj šéfa Slovenskej informačnej služby pána Lexu. Teoreticky tak aj to mohlo byť dostatočným dôvodom, že ho Kotleba zaradil na svoju kandidátku a nielen snaha šetriť privatizáciu. Uvidíme, ako sa to ešte celé vyvinie a budeme našich čitateľov informovať. Napojenie advokáta šéfa tajnej služby Lexu na Kotlebu však začína potvrdzovať indície, ktoré sa šíria v nacionalistikcýh kruhoch tvrdiace, že SIS je infiltrovaná priamo medzi nimi a sám vodca je … 

Ďakujeme za tip Michaele.

tipy do denníka

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

EXPERT: Pri Ficovi porušuje Kaliňák a Šutaj Eštok zákon

Policajný expert Jozef Šátek dnes uviedol na svojom FB profile tieto dve poznámky k obsahu …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *