Home / VÝBER Z RÔZNYCH ZDROJOV BEZ CENZÚRY / Slovenská oslobodzovacia armáda: Hláste sa do boja proti imigrantom, NATO aj parazitom

Slovenská oslobodzovacia armáda: Hláste sa do boja proti imigrantom, NATO aj parazitom

Výzva občanom – vlastencom!

Občania Slovenska, vzhľadom k celosvetovej situácii a situácii v našej krajine politickej, ekonomickej a sociálnej, dozrel čas. Dozrel čas na to, aby sme prestali nadávať, sťažovať sa a čakať, že nás niekto iný oslobodí. Prečo by to niekto robil, ak my samy chceme ostať v porobe! Tak sa zdvihnime a mobilizujme sa. Teraz je možnosť, teraz je čas. Na Slovensku sa formuje Slovenská oslobodzovacia armáda z dobrovoľníkov, záložákov, či tých, ktorí nemali možnosť povinnej vojenskej služby, môžu sa prihlásiť aj ženy. Každý prejde registráciou, preverovaním, zaradením a výcvikom. Hláste sa mladí od 18 rokov až do staršieho veku, ktorí si trúfajú narábať s vojenskou technikou. Slovenská oslobodzovacia armáda proti imigrantom, NATO aj parazitom. Naši nepriatelia sedia vo vláde a v parlamente. Roky prijímajú zákony proti vlastným občanom, ožobračujú ich a zotročujú! Stačilo, budeme sa brániť! Všetci tu chceme ostať žiť, nechceme islam, nechceme otrokárov. Sme schopní viesť svoju krajinu, na Slovensku je veľa múdrych ľudí, ktorí nám pomôžu v rozvoji. Vyzývam všetkých vlastencov, prihláste sa a ochráňte si svoje Slovensko! Pre registráciu píšte na mail: dana@jay.cz, alebo v súkromnej správe na FB: Daniela Matovičová.

Uverejnené na základe žiadosti Daniely Matovičovej ako FB žiadosť. Píšte nám ďalšie tipy do DENNÍKa POLITIKA na email: tipydodennika@dennikpolitika.sk

tipy do denníka

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Ako sa obliecť a obuť na jesennú túru

Babie leto je ešte stále ideálnym obdobím na to, aby športovec opustil telocvičňu a venoval sa športovaniu vonku - na čerstvom vzduchu. Krásna jesenná príroda dodáva dobrú náladu a motivuje k lepším výkonom.

3 komentáre

 1. xy: Takže Kolník je najatý niekým z vládnej garnitúry, aby zostavil zoznam nepriateľov štátu a tých potom budú sledovať? A Daniela Mativičová mu v tom pomáha?
  Juraj Chlebik
  18:57
  Juraj Chlebik
  možno je agent, nemám dôkaz, len to, že sa nechcel stretnúť. Daniela Matovičová je moja manželka.

 2. Naivní hlupáci? Vytváranie paramilitantných skupín v opozícii voči armáde vlastného štátu je jeden z prvých krokov k začiatku občianskej vojny. To chcete dosiahnúť? Lebo nebuďte naivní, nie je mnoho takých, čo zdieľa vaše uletené názory.

 3. ROA, Hlinkova garda, Hainlanovci, Banderove skupiny atd.
  boli co chceli nieco oslobodzovat a za nieco bojovat a viete ako dopadli atakto by dopadla aj SOA. Na Slovnsku taketo nieco nema sancu. Ako pise pan predomnov , akurat bi stoho vzisla obcianska vojna. Co vobec chcete chranit ,nas uz predala Dzrindova vlada ked sme vstupili do unie. Vtedy pri referende sme si mali zachranit suverenitu a nerozkazovali by nam Merkelova a pod.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *