nedeľa , 9 mája 2021
Home / POLITIKA / Sulík odmietol blúdneho Holanďana Skokana Miškova

Sulík odmietol blúdneho Holanďana Skokana Miškova

Strana Skok na čele ktorej je milionár Miškov ponúkla začiatkom decembra 2015 strane Sloboda a Solidarita spoluprácu v boji o liberálneho voliča, avšak milionár Sulík odmietol predvolebné spojenectvo so stranou Skok, pretože na to nevidel žiadny dôvod. Tieto informácie sa začínajú vyplavovať v novom roku na mediálnom trhu.

„Najskôr od nás odišli, potom tu ako bludní Holanďania chodili od strany k strane a potom skrátka zistili, že z toho nič nebude a zrazu sa chceli spájať. Nevideli sme v nich žiadnu pridanú hodnotu,“ povedal Sulík pre agentúru SITA.

Strana Skok začiatkom decembra SaS ponúkla spoluprácu. „Tí sa nevyjadrili pozitívne. Pôjdeme každý zvlášť zabojovať o liberálneho voliča. Je mi ľúto, že hlasy liberálnych voličov sa budú trieštiť,“ povedal vtedy predseda Skoku Juraj Miškov.

 

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Ministerke Kolíkovej je ľúto, že Letanovská odišla zo strany Za ľudí

Mária Kolíková si váži podporu, ktorú jej Letanovská vyjadrila v nadväznosti na nezmyselné útoky voči nej a jej najbližším.

Jeden komentár

  1. Bol by som zvedavy co si tak predstavuju pod pojmom “liberalny volic”. Podla mna nic takeho neexistuje. Sulik sa pokusil oslovit buzikov a roznu inu chamrad a ide mu to evidentne lepsie ako Miskovovi. ktory ma len peniaze ale ako na ludi to netusi. Vladnut nevie ani jeden ani druhy takze je to skoda hlasu – ci uz “liberalneho”alebo ineho.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *