Home / SVET / Česi chcú Ku-klux-klan v uliciach. Slováci sa pridávajú.

Česi chcú Ku-klux-klan v uliciach. Slováci sa pridávajú.

Internet znesie všetko. Mnohí si neuvedomujú, že ich vyjadrenia podporujúce Ku-klux-klan môžu mať aj súdnu dohru a trestné stíhanie.

Po internete sa v posledných dňoch v Česku začala šítiť podpora americkej nenávistnej organizácie Ku-klux-klan, kde diskutujúci argumentujú tým, že moslimské ženy chodia tiež zahalené v hábite (čiernom). Pridávajú sa aj Slováci. Uvidíme teda, ako to celé skončí. Budú v Česku a na Slovenku chodiť po uliciach členovia Ku-klux-klanu?

Zdroj: FB

cesikkk cesikkk1 cesikkk2

Poznámka:

Redakcia DENNÍKA POLITIKA vyznáva hodnoty osobnej slobody, spravodlivosti a slušnosti. Hlavnými zásadami, ktorými sa riadime sú nestrannosť, vyváženosť, objektivita, pravdivosť a dôsledné overovanie faktov. DENNÍK POLITIKA informuje nestranne, slobodne a nezávisle a z toho pramení aj skutočnosť, že zverejňujeme aj názory a stanoviská s ktorými sa nemusíme stotožňovať.

„Sloboda prejavu nie je absolútne právo a niektoré verejné formy prejavu sú zakázané – trestné. Slobodu prejavu je možné v zmysle Ústavy SR obmedziť, ak ide o opatrenia v demokratickej spoločnosti nevyhnutné na ochranu práv a slobôd iných, bezpečnosť štátu, verejného poriadku, ochranu verejného zdravia a mravnosti. Každý občan Slovenskej republiky je viazaný Trestným zákonom, bez ohľadu na to, kde nastáva jeho konanie. Trestné sú výroky hanobiace národnosť, rasu, etnikum a vierovyznanie, podnecujúce k nenávisti z týchto dôvodov, obhajujúce a propagujúce ideológie smerujúce k potláčaniu práv a slobôd.“

DENNÍK POLITIKA sa dištancuje od akýchkoľvek nenávistných prejavov akýchkoľvek osôb a dbáme na dodržiavanie zákon SR. V žiadnom prípade neakceptujeme a nepodporujeme konanie v rozpore so zákonmi SR, osobitne odsudzujme páchanie trestných činov proti mieru a ľudskosti, trestných činov terorizmu a extrémizmu.

Zdôrazňujeme však na záver opätovne:

DENNÍK POLITIKA informuje nestranne, slobodne a nezávisle a aj preto zverejňujeme tiež názory a stanoviská s ktorými sa nestotožňujeme.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Heger s Naďom sú na Ukrajine, stretnú sa so Zelenským aj Šmyhaľom

Premiér Eduard Heger od začiatku ruskej agresie navštívil Ukrajinu už druhýkrát. Prvýkrát sa tak stalo v apríli 2022.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *