Home / šport / MOTOR šport / Svitko má za sebou nepríjemný pád, skončil v nemocnici so zafixovaným krkom (video)

Svitko má za sebou nepríjemný pád, skončil v nemocnici so zafixovaným krkom (video)

26.2.2024 (SITA.sk) – Elitný slovenský motocyklista Štefan Svitko utrpel nepríjemný pád počas prípravy v Taliansku. Na sociálnych sieťach 41-ročný Žaškovčan zverejnil video, na ktorom je v nemocnici a má zafixovaný krk. Podľa záberov sa v tom čase nachádzal v miestnosti určenej na vyšetrenie magnetickou rezonanciou.

„Pri tréningu v Taliansku som mal troška väčší pád, ale na to všetko, ako to prvú polhodinku vyzeralo, tak všetko celkom fajne dopadlo. Ďalšie vyšetrenia absolvujem u nás na Slovensku,“ napísal Svitko a doplnil: „Čo ťa nezabije, to ťa posilní.“

View this post on InstagramLoading…

Štefan Svitko v januári absolvoval už pätnástykrát prestížnu Rely Dakar, v Saudskej Arábii ho klasifikovali na 9. priečke. Jeho maximom na tomto podujatí je konečná 2. pozícia z roku 2016. Je mnohonásobný majster SR v endure a cross country, trikrát ovládol aj ME a desaťkrát štartoval na Medzinárodnej šesťdňovej súťaži.

Viac k témam: Rely Dakar, Zranenie
Zdroj: SITA.sk – Svitko má za sebou nepríjemný pád, skončil v nemocnici so zafixovaným krkom (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Prestupová bomba v F1. Hamilton opustí Mercedes a zamieri do Ferrari

Lewis Hamilton je v Mercedese od roku 2013 a získal s týmto tímom šesť zo siedmich titulov svetového šampióna.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *