Home / šport / Futbal / Bratislavský Slovan získal kvalitného hráča, tím posilní luxemburský reprezentant Gerson Rodrigues

Bratislavský Slovan získal kvalitného hráča, tím posilní luxemburský reprezentant Gerson Rodrigues

2.2.2024 (SITA.sk) – Slovenský futbalový šampión ŠK Slovan Bratislava angažoval do svojho kádra kvalitnú posilu – luxemburského reprezentanta Gersona Rodriguesa.

Strelec piatich gólov v ostatnej kvalifikácii o postup na tohtoročné majstrovstvá Európy prišiel do tímu „belasých“ z ukrajinského Dynama Kyjev.

„Tešíme sa, že Gerson Rodrigues si oblečie belasý dres. Veríme, že bude kvalitatívne adekvátnou náhradou za Aleksandara Čavriča. Je fakt, že v poslednom období nemal na klubovej úrovni takú hernú prax, no sme presvedčení o jeho nespornom potenciáli i kvalite. Ukazuje ju v reprezentácii, čo sme videli aj na Slovensku,“ povedal na adresu rodáka z Portugalska generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík ml.

Dvadsaťosemročný Gerson Rodrigues zatiaľ prichádza do Slovana na ročné hosťovanie.

„Vyrokovali sme opciu, ktorá je pre klub realizovateľná, čiže pokiaľ budeme mať záujem na trvalý prestup, budeme si ju môcť uplatniť, a získať Rodriguesa na ďalšie tri roky. Verím, že naša spolupráca bude úspešná,“ dodal Kmotrík.

Viac k témam: Niké liga
Zdroj: SITA.sk – Bratislavský Slovan získal kvalitného hráča, tím posilní luxemburský reprezentant Gerson Rodrigues © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Zažije Hamšík návrat do Neapolu? Od prezidenta SSC dostal ponuku pomáhať Calzonovi

Calzona vystriedal na lavičke SSC Neapol Walter Mazzarriho a zároveň podľa presne vymedzených podmienok zostáva aj šéfom slovenského tímu pri reprezentácii Slovenska.

Jeden komentár

  1. akoby vypadol z oka nejakemu Slovaciskovi, fajn ze do Slovanu vkraca dalsi Slovak (hehe) ako repa!!!…pred 60 rokmi hrali za Slovan sami Slovaci az na Viliama Schrojfa brankara, ktory bol Cech a na Slovan chodilo na ligu bezne 30 000 divakov ked boli tahaky aj 55 000 divakov a za Slovan hrali futbalisti svetoveho mena a samí Slovaci, preco to dnes nie je? odpoved je jasna ako slnko nad nami!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *