Home / SLOVENSKO / Pellegrini: Žiadne vládne novely zákonov sa z rokovania presúvať nebudú a opozícia by nemala balamutiť ľudí

Pellegrini: Žiadne vládne novely zákonov sa z rokovania presúvať nebudú a opozícia by nemala balamutiť ľudí

16.12.2023 (SITA.sk) – Predseda parlamentu Peter Pellegrini (Hlas-SD) tvrdí, že žiadne vládne novely zákonov, ktoré sú aktuálne na programe 6. parlamentnej schôdze, sa presúvať nebudú. Či príde na rokovanie vládnych zákonov pred vianočnými sviatkami, po nich alebo až začiatkom januára, je podľa predsedu parlamentu jedno, na ich prerokovanie však príde rad.

Opozícia sa rozhodla, že ide využiť všetky svoje možnosti, ktoré jej rokovací poriadok dovoľuje a hromadne a húfne sa prihlasujú do rozpravy ku všetkému možnému s tým, že sa aj priznávajú, že im ide len o čas a chcú oddialiť prijímanie zákonov, hoc vedia, že raz tie zákony na rad prídu a koaličnou väčšinou schválené budú,“ povedal v diskusnej relácii Sobotné dialógy verejnoprávnej televízie RTVS.

Podľa Pellegriniho by nemala opozícia „balamutiť“ ľudí na Slovensku, že idú dosiahnuť víťazstvo.

Viac k témam: Opozícia, parlamentná schôdza, Predseda parlamentu
Zdroj: SITA.sk – Pellegrini: Žiadne vládne novely zákonov sa z rokovania presúvať nebudú a opozícia by nemala balamutiť ľudí © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Petržalka počas marca a apríla pristaví veľkokapacitné kontajnery v 84 lokalitách, ide o prevenciu voči tvorbe čiernych skládok

Kontajnery budú pristavované trikrát týždenne, vždy v pondelok, v stredu a v piatok, pričom na stanovisku ostanú od 12:00 do 18:00.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *