Home / SLOVENSKO / Koncert Roda Stewarta v Bratislave v novom termíne

Koncert Roda Stewarta v Bratislave v novom termíne

15.11.2023 (SITA.sk) – V roku 2024 mieri na Slovensko jedna z najväčších legiend hudobného priemyslu, žijúca legenda rockovej scény, Rod Stewart. Hity, ktoré milujú celé generácie a formovali hudobný priemysel zaznejú v bratislavskej Tipos Aréne v novom termíne 22. mája 2024.

Koncert Roda Stewarta sa mal konať v pôvodnom termíne 23. júna 2024, no z technických a logistických dôvodov sa koncert presúva na nový termín – 22. mája 2024. Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti. V prípade nevyhovujúceho termínu môžu zákazníci požiadať o vrátenie peňazí do 30. novembra 2024.

Rod Stewart je jedným z najpredávanejších umelcov v histórii hudby, s odhadovaným počtom 250 miliónov predaných platní a singlov po celom svete. Získal nespočetné množstvo najvyšších ocenení v hudobnom priemysle a v roku 2016 získal aj titul „Sir Rod Stewart“, keď bol v Buckinghamskom paláci pasovaný za rytiera, za svoje počiny v oblasti hudby a dobročinnosti.

Repertoár Roda Stewarta obsahuje množstvo priam ikonických hitov ako „Baby Jane“, „Do Ya Think I´m Sexy“, „Young Turks“, „Have You Ever Seen The Rain“, „Sailing“, „Maggie May“, „Forever Young“, „First Cut Is The Deepest“ a mnohé ďalšie.

Rodova autentická interpretácia a emócie, ktoré vkladá do svojho spevu vytvárajú magický zážitok pre každého, kto má tú česť vidieť ho naživo.

ROD STEWART
22. MÁJ 2024 /TIPOS ARÉNA / BRATISLAVA
Vstupenky dostupné v sieti Ticketportal a na www.vivien.sk

Informačný servis

Viac k témam: Koncert, PR
Zdroj: SITA.sk – Koncert Roda Stewarta v Bratislave v novom termíne © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Fico bráni Šimkovičovú. Ministerka robí národnú kultúru, nie zvrhlú a transsexuálnu

Povedal to premiér Robert Fico po kontrolnom dni na Ministerstve kultúry SR.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *