Home / SLOVENSKO / Banskobystrickí „kukláči“ zasahovali na sídlisku Sásová, 36-ročný muž bude mať podľa polície čo vysvetľovať (foto)

Banskobystrickí „kukláči“ zasahovali na sídlisku Sásová, 36-ročný muž bude mať podľa polície čo vysvetľovať (foto)

10.11.2023 (SITA.sk) – Banskobystrickí kriminalisti spolu s „kukláčmi“ zasahovali v jednom z bytov na sídlisku Sásová, kde bolo podozrenie, že tu dochádza k páchaniu drogovej trestnej činnosti.

Ako na sociálnej sieti ďalej informuje banskobystrická krajská polícia, pri akcii zaistili niekoľko plastových vreciek s podozrivým obsahom. Zaistený materiál bol zaslaný na expertízne skúmanie.

„Ak expertíza potvrdí, že ide o drogy, 36-ročný muž, u ktorého ich našli, bude mať čo vysvetľovať. Policajti totiž zistili, že v minulosti už bol právoplatne odsúdený za drogovú trestnú činnosť a aktuálne je v podmienke, tiež za podobný skutok,“ dodáva polícia s tým, že v prípade dokázania viny mu tak hrozí 10- až 15-ročný pobyt za mrežami.

Viac k témam: banskobystrická polícia, Drogová trestná činnosť, Krimi
Zdroj: SITA.sk – Banskobystrickí „kukláči“ zasahovali na sídlisku Sásová, 36-ročný muž bude mať podľa polície čo vysvetľovať (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Ficov atentátnik Juraj Cintula putuje do väzby, sudca sa stotožnil s návrhom prokurátorky (video+foto)

Sudca pre prípravné konanie Špecializovaného trestného súdu neprijal písomný sľub obvineného.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *