Home / SLOVENSKO / Turisti pod štítom Zlobivá vo Vysokých Tatrách našli telo neznámej osoby bez známok života

Turisti pod štítom Zlobivá vo Vysokých Tatrách našli telo neznámej osoby bez známok života

6.9.2023 (SITA.sk) – Telo neznámej osoby bez známok života v utorok popoludní objavili pod štítom Zlobivá vo Vysokých Tatrách dvaja poľskí turisti. Informovala o tom Horská záchranná služba (HZS), podľa ktorej turisti nahlásili nález na recepcii hotela na Popradskom plese.

Miesto nálezu označili, zamestnankyňa hotela ďalej kontaktovala tiesňovú linku HZS. Spolu s horskými záchranármi v teréne zasahovala aj posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby z Popradu.

Telesné pozostatky transportovali do Starého Smokovca a odovzdali príslušníkom Policajného zboru. Totožnosť neznámej osoby, ako aj okolnosti nehody budú predmetom ďalšieho vyšetrovania.

Viac k témam: Horskí záchranári, Mŕtvola, Turisti
Zdroj: SITA.sk – Turisti pod štítom Zlobivá vo Vysokých Tatrách našli telo neznámej osoby bez známok života © SITA Všetky práva vyhradené.

Komentáre

Komentár

Pozrite sa tiež

Podvodníci opäť úradujú, cielia na seniorov. Na čo si treba dať pozor?

Podvodníci kontaktujú svoje obete telefonicky, pričom sa vydávajú za falošných policajtov a pod vymyslenou legendou o páchateľoch trestnej činnosti, ktorí vás sledujú a chcú vás pripraviť o úspory, ponúkajú pomoc s riešením tejto situácie.

Jeden komentár

  1. ludia chodia do Vysokych Tatier umierat? akosi tych mrtvych je vela…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *